Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől ájulok el mikor influenz...

Mitől ájulok el mikor influenzás vagyok?

Figyelt kérdés
Már harmadjára fordult elő velem,hogy mikor beteg voltam (arcüreggyulladás)éjszaka kimentem wc-re és elájultam.Az orvosok nem találtak semmit.Arra tippelnek,hogy lemegy a vérnyomásom.De miért csak olyankor mikor beteg vagyok?Főleg arcüreggyulladásnál.
2010. szept. 13. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
hát biztos gyulladás van a szervezetedben akkor a fehérvérsejt száma megemelkedik, és kevesebb lesz a vörös, és azért megy le a vérnyomásod. Ez a tippem, de lehet totál hülyeséget mondtam :D
2010. szept. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért én köszönöm a válaszod!:)
2010. szept. 13. 14:30
 3/8 anonim ***** válasza:

Egészségesen is mentél ki éjjel?

Olyankor mi történt?

2010. szept. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ha hajlamos vagy az ájulásra, mint én, akkor az ilyen betegségektől el lehet ájulni. Főleg, hogy legyengül a szervezeted, és gondolom mellé párosul egy vérszegénység és vashiány. De én akkor is elájultam, ha nem ettem rendesen, elvágtam a kezem, pedig nem undorodtam a vértől, stb.
2010. szept. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen,egészségesen is kimegyek éjjel a wc-re.Mivel lefekfés előtt iszok 1 nagy pohár vizet(rossz szokás tudom).Olyankor nincs semmi.
2010. szept. 14. 08:04
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem szoktam egyébként elájulni.Eddig csak 3x fordult elő,mindig arcüreggyulladásnál és éjjel.Sőt,utoljára egy pár percre a látásom is elment.Elég ijesztő volt...

Az orvos elküldött a szemészetre és megmérte a vérnyomásom(ami egyébként mikor mérik mindig jó)és azt mondta,hogy leszaladhatott a vérnyomásom.

De nekem van egy olyan érzésem,hogy csak ráfogja...

Nem tudom számít-e de régen epilepsziás voltam de lassan 10 éve tünetmentes vagyok.

2010. szept. 14. 08:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Mikor arcüreg gyulladásod van,Az orrod is be van nagyon dugulva gondolom,tehát lehet,hogy mivel alvás közben rosszul veszel levegőt,vagy nem kapsz elég levegőt,ezért elájulsz,miután felébredsz.Láz is lehet az ájulás oka.Lehet az is,hogy esetleg a gyulladás olyan területet is érint,ami miatt romlik a fej,az agy vérkeringése és emiatt ájulsz el.Azt javaslom,hogy betegség esetén szedj valamilyen vérkeringést javító gyógynövénykészítményt.Talán segít.Ártani biztos nem fog.
2010. szept. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi,kipróbálom.:)
2010. szept. 15. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!