Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van influenzás nálatok a...

Van influenzás nálatok a családban? A többiek is elkapták?

Figyelt kérdés

Férjem már 3 napja nagyon rosszul van, lázas egyfolytában szinte, a mellkasa fáj, hasa, hányingere van,köhög,tüsszög,orrot fúj...

Volt orvosnál, nem mondta konkrétan mi a baja, hogy ez influenza-e, aspirint írt fel neki,meg még 1féle gyógyszert.

Nagyon aggódom,hogy a lányaink (4 éves a nagy, 7 hónapos a kicsi) ne kapják el, meg én se szeretnék kidőlni.

Mennyi esély van rá, hogy nem kapjuk el szerintetek?

Gyakran szellőztetünk, lemostam domestossal a kilincseket, amihez hozzányúl a férjem.


2011. febr. 18. 20:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha odafigyeltek a kézmosásra,meg ha lemosod a kilincseket,szerintem nem lehet baj,pláne ha szedtek vitaminokat és próbáljátok "kerülni" a férjed.

De sajnos az iskolában,oviban is simán el tudják kapni... :( meg Te is,ha a boltba átmész,vagy akár az utcán...sajnos szerintem ez 30%-ban szerencse kérdése is.

2011. febr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!