Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A menekültek közül nincsenek...

A menekültek közül nincsenek sokan megfázva?

Figyelt kérdés
Csak mert egy önkéntes segítőtől hallottam ezt.

2022. márc. 17. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Na és ha meg vannak fázva?

Majd ha télvíz idején az egy szál rajtad lévő ruhádban kéne menekülnöd egy országnyit, te biztos nem volnál megfázva...

2022. márc. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mi ez a harapósság? És zstem attól még rendesen felöltözhettek, hogy megfáztak, de lehet jobb volna nekik ha nem lennének náthásak
2022. márc. 17. 13:05
 3/9 anonim ***** válasza:

"lehet jobb volna nekik ha nem lennének náthásak"

Gondolod?

Én meg azt hittem, náthásnak lenni csupa móka és kacagás...

Te iszol, vagy szedsz valamit, hogy ilyen elmés dolgok pattannak ki már ebédidőben a fejedből?! Vagy így születtél?!

2022. márc. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

Nem tudom, hogy én vagyok-e rosszul tájékozott, de én szinte minden menekültön kabátot látok, legalábbis a képeken. Személyesen is láttam néhányukat, rajtuk is volt kabát, bár az nem a határon volt tehát nem tudhatom, hogy itt kapták-e vagy eleve rajtuk volt.

Ha a képeket megnézed, nagyon sokszor még a kijevi embereken is van kabát, ha nem is mindegyiken, de a kárpátaljai embereken meg tényleg mindig.

2022. márc. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4-es igen van rajtuk és hoznak is ruhát, ettől függetlenül sajnálom, hogy még meg is van fázva.
2022. márc. 17. 13:12
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

4. :-D

Ja, mert ha kabátban kell átvágnod fél országon, miközben pályaudvarokon fagyoskodsz, időnként gyalogolsz kimelegedve, és mondjuk még az eső is elered, jobb esetben el tudsz bóbiskolni egy enyhén fűtött váróban mondjuk, kimerülve, nem rendesen, vitamindúsan étkezve, stresszesen, összezárva mindenféle vadidegennel, míg kimerülve tovább nem indulsz - mindeközben persze egy rohadt kabát qrvára megvéd a náthától...

2022. márc. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
22%
Fochsnak-hánynak is. Az egyik koleszban, ahol - hülye módon diákok mellett - szállásolták el őket, tarolt a calici vírus a diákok között (is). Reméljük, komolyabbat nem hoznak.
2022. márc. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7-es igen az egy dolog hogy segít vki, de az ismerősöm is annyira lebetegedett, hogy már nem megy többet.
2022. márc. 17. 13:39
 9/9 anonim ***** válasza:

6. válaszolónak üzenem:

A 4. kommentben leírt válaszom tulajdonképpen az első válaszra leírt reakcióm volt, bocsika, hogy ezt nem írtam le pontosan.

Az első válasz a kérdésre ez volt, tessék:

"Na és ha meg vannak fázva?

Majd ha télvíz idején az egy szál rajtad lévő ruhádban kéne menekülnöd egy országnyit, te biztos nem volnál megfázva..."


Amúgy ha elolvasod a válaszom, akkor arra is rájönnél, hogy én azt egy szóval sem írtam, hogy nem lehetnek megfázva, én csak annyit írtam, hogy nagyon sokszor, szinte mindig van rajtuk kabát.

2022. márc. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!