Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért van az hogy az orr...

Miért van az hogy az orr váladék lefolyik a torkomon és nem az orromon jön ki?

Figyelt kérdés
mindig így van és utána mindig begyullad a torkom:S persze rá pár óra mulva már az orrom is folyik de nagyon sokszor van úgy hogy hiába fújom az orromat ott semmi viszont érzem hogy a torkomon meg lefolyik a váladék:S
2010. szept. 13. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a sógorom soha életében nem "tudta" kifújni az orrát, neki is a torkára folyik a váldék és onnan ürül ki. Köhögd ki, köpd ki és az olyan mintha orrot fújtál volna.
2010. szept. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én is így vagyok, de nekem arcüreg problémáim vannak. Nincs rendesen kifejődve az arcüregem
2010. szept. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát gondoltam én is rá hogy lehet valami baj van az arcüregemmel de nem tudnék róla meg ennyi év alatt csak észre vették volna már az orvosok:S de nagyon zavaró:S és így mindig begyullad a torkom amitől meg jól megfázom és utána már az orromból is folyik:S
2010. szept. 13. 20:46
 4/4 anonim válasza:
Ez természetes folyamat.Minden embernél lefolyik kinél több kinél kevesebb.Innen a torokfájás és egyéb dolgok.Nyugi nincs semmi komoly bajod.
2010. szept. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!