Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hova menjek ha állandóan...

Hova menjek ha állandóan beteg vagyok?

Figyelt kérdés

Nem foglalkozik velem senki.

Tökéletes a laborom, semmi eltérés nincs. Volt olyan amikor azt mondta a doki az értékeimre hogy olyanok mint egy élsportolónak.


Lebetegedtem tavaly: júliusban, októberben, novemberben, most januárban, meg márciusban. 29 éves vagyok, de az idősek nem betegek ennyit mint én.

Nem dohányzok, nem iszok, sportolok, gyalog járok munkába, nincs rajtam felesleges kiló, alvással töltöm az éjszakát, keveset stresszelek. Nincs olya tényező ami indokolná a sok lebetegedést. Sok féle vitamint szedek, és nem ilyen DM-s legolcsóbb cuccokat.


Könyvet is olvastam már a témáról, de csak ilyen nesze semmi fogd meg jól... Jó lenne valami konkrét ötlet.



2022. ápr. 5. 19:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
mit jelent az hogy lebetegedtél? Megfázás?
2022. ápr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

38,8 ig ment fel a lázam.

Általában úgy szokott lenni, hogy fél-1 napig borzalmasan rosszul vagyok, utána már csak enyhébb de bosszantóbb tünetek: állandó orfújás, torokfájás, köhögés amik fennmaradnak 1-2 hétig.

2022. ápr. 5. 20:04
 3/14 A kérdező kommentje:
+ a közérzetem annyira leromlik, hogy elmegy a kedvem az élettől is.
2022. ápr. 5. 20:05
 4/14 anonim ***** válasza:
57%

Mennyire?


Veled egykorú vagyok, talán icipicit egészségtelenebbül élek és vannak alapbetegségeim, de azért igyekszem.


Beteg voltam szeptember végén, november elején, karácsony előtt és február közepén (ez omicron volt). A legszebb, hogy enyhe hurutos köhögést erősített meg mindegyik pár hétre, ami mire enyhült volna, jött a következő.


A COVID előtti időben is 1-1,5 havonta kaptam el a dolgokat.


Nem mondanak rá semmit.


Neked milyen erős?

2022. ápr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%
szerintem pszichés
2022. ápr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Bélflórád oké? A bélben lakik az immunrendszer háromnegyede.
2022. ápr. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem az erősséggel van probléma, hanem a betegséggel.

Most meg kijött a számon is ilyen seb, herpesz vagy micsoda, ez is hol előjön hol eltűnik.


Volt aki azt mondta, hogy pszichés, de hogy lehetne ez pszichés??


Azt hogyan tudom megállapítani, hogy jó a bélflórám?

2022. ápr. 6. 11:22
 8/14 anonim ***** válasza:
38%

Volt aki azt mondta, hogy pszichés, de hogy lehetne ez pszichés??


Úgy hogy te teremted ezt meg magadnak, ahogy elő tudod idézni el is tudod tüntetni. Az emberi agy 2 % át használjuk.

2022. ápr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
Én is gyakrabban vagyok beteg az utóbbi fél évben, mint korábban bármikor. Az életvitelem nem változott, nincs több stressz, se lelki problémák. Nem tudok rájönni, mi lehet az oka. Kezdem azt gondolni, hogy valami külső oka lehet, a környezetünkben változhatott meg valami...
2022. ápr. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

8-as válaszoló: Nem csak a 2%-át használjuk az agyunknak.


Kérdező: Az orvossal kéne beszélned, esetleg másik orvost felkeresni. Nekem is gyakran előjönnek a fent említett panaszok allergia miatt.

2022. máj. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!