Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen torokgyulladás vírus...

Milyen torokgyulladás vírus van most? Mennyi idö alatt gyógyulhat?

Figyelt kérdés
Voltam választani vasárnap, óriási, 30 perces sor volt. Hétföte torokkaparásra keltem, tegnapra meg fáj a nyelés is. Höemelkedésem nincsen, sima 36.5 a höm. Ezen kívül enyhe orrdugulásom van. Elkaphattam ezt a nyavaját ott az emberek között? Mennyi idö amíg elmúlik kb? Remélem nem kell antibiotikum. Sósvizes gargalizálást csinálok amúgy. Kár volt elmennem arra a szrra, hétvégére decemberben lefoglalt szállásunk van, így aggódok hogy meggyógyulok-e addig.
2022. ápr. 6. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vírusra nincs antibiotikum.

Én egy hetet szendvedtem valami nyavajával. (Nem Covid volt.)

Ma az első nap, hogy már csak a fejem fáj :D

2022. ápr. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Torokfertőtlenítőt használj és igyál többet, lehetőleg teát vagy vizet. Így voltam én is, hétfő reggelre fájt a torkom, láz nincs meg smemi tünet más. Pont ettől tartok én ish ogy nehogy benyeljem ezt a mostani vírust, d eegyelőre jól vagyok (kopp-kopp-kopp). Előfordulhat az is, hogy a hidegben várakozás tette meg a hatását, hátha nem lesz belőle semmi.
2022. ápr. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
*bocsánat menet közben sietősen írtam, ezért sok az elütés... :)
2022. ápr. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Használom a torokra való dolgokat, remélem nem lesz komolyabb
2022. ápr. 6. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!