Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Melyik a legjobb probiotikum?

Melyik a legjobb probiotikum?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt néztem de elég drága így csak akkor venném meg ha tényleg jó.



2022. ápr. 20. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

A meregtelenítés egy hatalmas kamu! Zacher Gábor is leírta.


Ott a veséd meg a májad amik elvegzik tökeletesen a meregtelenítést!

2022. ápr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Sőt, nem hogy Zacher Gábor, ezt még egy másodéves orvostanhallgató is megmondja, aki szigorlatozott élettanból. :-)
2022. ápr. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
#2: 👍👍😁
2022. ápr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok az első fogyatékos hozzászólóknak. A kérdező nem a méregtelenítésről kért véleményt, hanem egy olyan termékről, amit tökmindegy milyen oldalon és milyen összefüggésben talált. Tehát egy TERMÉKRŐL, nem gyógymódról és arról sem tudunk semmit, hogy MIRE kellene neki probiotikum, melynek szedését legtöbbször pontosan orvosok javasolják. Háziorvosok, gasztroenterológusok, nőgyógyászok, bőrgyógyászok, allergológusok stb.

Megnéztem a terméket, 15 fajt tartalmaz (kiemelkedően sokféle), 12,5 milliárd CFU mennyiségben adagonként, de nem világos, hogy mit takar a 30 napi adag, hány kapszulát, szóval így nehéz egységárat megállapítani. Egyébként valóban drága kissé, de vannak ennél sokkal drágábbak is, különösen az alacsony dózisúak közt.

2022. ápr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod :) Bőrgyógyászati okból szeretném szedni. Ekcémám van és ezzel egyidejűleg szedtem antibiotikumot is mely miatt van egy hasi diszkomfort érzésem. Az orvos ajánlotta hogy ez lehet segít.

Tudsz ajánlani egy kedvezőbb árú de hatékony probiotikumot? Ferzym kapszulát szedtem eddig napi 2 szer.

2022. ápr. 20. 22:17
 6/9 scamdemic ***** válasza:
65%

Nekem is görcsölt a gyomrom az antibiotikumtól. Én úgy oldottam meg, hogy abbahagytam a szedését. Legutóbb meg, mikor felírt a doki, ki se váltottam.

A gyógyszeripar nem az emberiségért van, hanem pont ellene.

2022. ápr. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

6: ja, persze... Milyen szép is volt a világ, mikor nem voltak "csúnya" gyógyszergyárak, és a világ népességének felét kipusztította a himlő, kolera, és egyéb járványok...


Tényleg nevetséges az álláspontod. Olyan igazi konteós.

2022. ápr. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#5 A doki ajánlotta konkrétan ezt a terméket? Mert akkor szerintem szedd ezt, ha belefér a büdzsébe. Az ekcéma és bélflóra kapcsolata bizonyított, szóval lehet hogy a doki az antibiotikum ellensúlyozása mellett a fő problémád is mérlegelte, amikor ezt ajánlotta. Lehet, hogy olyan törzs is van benne, amit kifejezetten ekcémára találtak hatásosnak.

De ha mindenképp olcsóbbat szeretnél, a Yiya LGG ilyen. 50 mrd/ kapszula, de csak 7 törzs.

#6 Ezzel pont nem oldottál meg semmit, csak - mint mindenki, aki az előírtnál hamarabb abbahagyja az antibiotikumkúráját - elősegítetted rezisztens szuperkórokozók kifejlődését! Köszönjük!

Az antibiotikum abbahagyásával lehet, hogy a tüneteid megszűnnek, de ha nem kezeled probiotikummal, a bélflórád nem áll helyre teljesen, őrizni fogja a károsodás nyomait és egyre érzékenyebb lesz a környezeti hatásokra. Legyen az egy szelet torta, egy stresszes munkaértekezlet vagy egy újabb gyógyszer…

2022. ápr. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az ajánlásodat. Meg is rendeltem :)

A Doki csak annyit említett hogy szedjek esetleg valamilyen probiotikumot mert azzal lehet hogy további javulást érek el. Sajnos nem említte milyet javasol.

2022. ápr. 22. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!