Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan erősíthetném az immunre...

Hogyan erősíthetném az immunrendszerem?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és alig hogy megkezdődik az ősz, én mindig megvagyok fázva és télen is 1-2-szer.

Tudtok valami vitamint vagy más megoldást?

Mindig normálisan fel vagyok öltözve stb.


2010. szept. 16. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
végülis szedhetsz bármilyen multivitamint, az ártani nem árt. Az eurovit a legolcsóbb a gyógyszertárban az ilyen 1200Ft körül van. Én vettem így utólag, már most hogy megfáztam és köhögök is, meg minden :)
2010. szept. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

amennyiben férfi vagy ajánlom a tesztoszteron növelő és optimizáló szereket, úgyanis az immunrendszert erősíti, hátránya hogy nem 2 fillér, és ha nő vagy akkor kiszőrösödhetsz


a másik mezei megoldás a teák, vannak olyan teák amik jóval erősítik az immunrendszert ez ellen


esetleg rövid hajad van, sapka, vagy zselézed, ilyesmi, annak abbahagyásával jobban védhető a fejbőr a hideg ellen

2010. szept. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
multitabs imuno márciusig folyamatosan és napi 500 mg-os c-vitamin, sok gyümölcs és folyadék, így talán jobban kihúzod a telet. bevált recept már 2 éve nálam.
2010. szept. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
c vitamin+cink pezsgőtabletta, vagy grapefruitmag kivonat, multivitamin, aloe vera kivonat, és a gyakori alapos kézmosás is segít megelőzni a bacik terjedését
2010. szept. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%
Nem kell fűteni télen és kész. Párszor lehet, hogy beteg leszel az elején de évek múltán sose fogsz megfázni.
2010. szept. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én csináltatnék a helyedben egy vérvizsgálatot a biztonság kedvéért, nincs-e valami kóros elváltozás a háttérben. És ha nem eszel elég zöldséget-gyümölcsöt, akkor egyél ezekből többet.
2010. szept. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok pasi és a hajam is hosszú :)

Vérvételen sem rég voltam és minden rendben volt. Hát a fűtést meg inkább nem kapcsolnám ki télen.

Köszönöm a válaszokat :)

2010. szept. 16. 13:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha csinálsz egy erre célzott akupuntúra-kúrát -most!-, akkor ezek a problémák télen elkerülnek.
2010. szept. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!