Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet, hogy egy Covid 6....

Lehet, hogy egy Covid 6. "minihullám" van?

Figyelt kérdés

Egy hete nem akar múlni a köhögés (minden évben van ilyen, de 3 napig tart csak), a dokim beküldött PCR tesztre, pozitív lettem. És sorban hallom az ismertségi körömben hogy köhögnek, és egyre több a pozitív teszt. Ennél viszont nem súlyosabb a dolog. Nálam sem vészes, csak naponta pár alkalommal ilyen sárga trutyit köhögök fel, ami nem kellemes, és kicsit rossz beszélni. De a közérzetem úgy rendben van, ha épp nincs köhögési inger.


3 oltáson túl vagyok.



2022. máj. 12. 12:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
86%
Még szerencse, hogy az ilyen járványoknak az a természete, hogy fokozatosan gyengülnek, ahogy a vírus és az ember adaptálódnak egymáshoz.
2022. máj. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
52%
Főleg egy kamu járvány, az egy kicsit nehezebben gyengül mint a valódi járvány, de varázsütésre ez is eltűnt putyin jóvoltából. Már csak a hipochondereknek téma ez...
2022. máj. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
52%
Kell ahhoz némi butaság, hogy valaki azt higgye, attól, hogy nem beszélnek róla, eltűnt a járvány. Csak az elmúlt két hétben 4 kollégám lett beteg, rekedtség, kínzó köhögés, egy-másfél hét otthon. Teszttel igazoltan pozitívak.
2022. máj. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
13: így van, ahogy mondod. Nekem is volt ilyen rekedtség-köhögés kombóm, ami nehezen múlt. Teszten nem voltam, de másfél hétig otthon voltam vele. Nem volt kínzó, csak nehezen múlt. Nem a szokásos nyári eleji megfázás vegyítve kis szénanáthával.
2022. máj. 23. 07:53
 15/16 A kérdező kommentje:
ja ez tavaly pont ilyenkor történt. Idén meg megint, csak most tesztelve is lettem. Ez lemaradt :)
2022. máj. 23. 07:54
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát, remélem, már meggyógyultál!
2022. máj. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!