Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mandulagyulladással menjek...

Mandulagyulladással menjek holnap dolgozni , pedagógus vagyok ? 22/N

Figyelt kérdés
Ma voltam az ügyeleten, mert nagyon fáj a mandulám, és fehér foltok vannak rajta. Kaptam rá Aksolint is. Viszont nem tudom mennyire jó ötlet így dolgozni menni ?

2022. máj. 29. 10:32
A kérdező szavazást indított:
Menje nyugodtan
Ne dolgozz így
Írok kommentet
21 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
97%
Ne menj.
2022. máj. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Miért ne dolgozzak így, aki arra szavaz ?
2022. máj. 29. 10:38
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe ne jusson! Mert nem játék ez a betegség, azért... Nem tudom, egyeseknél mi ez a betegen is dolgozni mánia...
2022. máj. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Pihentetni kell a torkodat ilyenkor. Pont a te munkàd sok beszéddel jár, ami abszolút nem segíti a gyógyulásodat.
2022. máj. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
3! Nincs aki helyettesítsen, sajnos nem úgy megy az .
2022. máj. 29. 10:41
 6/28 anonim ***** válasza:
31%
Akkor meg mit vergődsz ezzel a kérdéssel?? Menjél akkor be...
2022. máj. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
0%
a pedagógus képzés az nem osztatlan?
2022. máj. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
90%

Akkor most miért is tetted fel a kérdést?

Hiszen már eldöntötted hogy mész.

Bár én személy szerint elég nagy felelőtlenségnek tartom, főleg egy pedagógustól.

2022. máj. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit tegyek, itt még covidosan is dolgoznak olyan szinten nem jó hiányzni. De az a baj, hogy én is úgy érzem, hogy jobb lenne itthon pihenni.
2022. máj. 29. 10:49
 10/28 anonim ***** válasza:
90%

Elvileg diplomás ember vagy, ek kéne tudni döntened.


Év vége van már, nagyon új dolgot úgyse tanítanál már (azt nem írtad, hogy tanító, vagy tanár vagy, esetleg általános iskolás\kozepiskolai).

Kérj meg egy másik oktatót, hogy vigyen be nekik órai munkát, esetleg már az internet világában az osztályelsőnek küldj üzenetet, hogy "ezt és ezt az anyagot olvassák el, tanulják meg, mert ha visszajössz utolsó hétre, számon kéred majd. Ne legyen lyukas óra.


De most komolyan nekem kell ezt elmagyaráznom egy felsőfokú végzettséggel rendelkező embernek?

2022. máj. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!