Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Most akkor kötelező lesz...

Most akkor kötelező lesz alávetni magukat a pedagógusoknak a tesztelésnek vagy nem?

Figyelt kérdés
Ilyet is hallottam, olyat is.
2020. nov. 20. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Remelhetoleg.:)
2020. nov. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1. csak épp a válaszod lényege maradt el :)
2020. nov. 20. 14:20
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

1. vagyok

Jelenleg nem kotelezo. Ezert irtam, hogy remelhetoleg majd az lesz.

koronavirus.gov.hu - intezkedesek - 1. cikk

2020. nov. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
54%
Én azt olvastam, hogy erősen ajánlott, hogy teszteltessék magukat
2020. nov. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Pedagógus vagyok, nem kötelező, önkéntes alapon fog működni. Eddig ez a mérvadó infó, majd később kiderül.
2020. nov. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem kötelező, de ha nem tesztelteted magad, akkor baromira megszivatnak, esetleg nem is dolgozhatsz. Tehát fából vaskarika, de így jobban hangzik.
2020. nov. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Nem kötelező. Orvostanhallgató tesztelő vagyok. Egyik iskolában teszteltünk és az 57 főből 20 nem kérte a tesztelést. Érthetetlen, hogy vannak emberek, akik képtelenek 10 mp-es mintavétel alá vetni magukat nem tisztelve minket, hogy ott vagyunk és a többi pedagógust, gyereket.
2020. nov. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Reméljük hogy nem. Belőlem ne csináljanak kísérleti nyulat. Más járványok alatt sem teszteltek, most is totál felesleges. Csak arra jó, hogy pánikot szítsanak és megbélyegezzenek vele ártatlan embereket.
2020. nov. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
63%
#7: Te beszélsz tiszteltről? Mit képzelsz te magadról? Remélem sose lesz orvos egy ilyen beképzelt alakból! Mi alapján vársz te el tiszteltet, amikor te sem tiszteled azt, ha valaki nem úgy vélekedik, ahogy te.
2020. nov. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!