Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen C-vitamint szedtek?

Milyen C-vitamint szedtek?

Figyelt kérdés

Nem tudom milyen tablettát vagy port válasszak ami valóban jó és nem csak ilyen himi-humi vitaminnak nevezett valami.

Viszonylag sokszor van ilyen 1 napos hőemelkedéses-taknyos-berekedéses megfázásom a vitaminhiány és a rendszertelen életmódom miatt.. Valamivel szeretném turbózni a szervezetem.

Köszi előre is. :)



2022. jún. 3. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Hát mivel 2 enantiomere van és gyógyszerként az L kapható, így természetesen L-aszkorbinsavat szedek. De nehogy azt hidd, hogy a forgatóképességen kívül más különbség lenne a hatásukban...
2022. jún. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

Teljesen mindegy. Napi többször vegyel be keves mg.ot.

500as bőven elég.

2022. jún. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Biotech 1000mg, naponta 1-2 szemet. Nyugodtan szedhetsz napi 3-4000 mg-ot is, semmi bajod nem lesz. Az 500mg halottnak a csók.
2022. jún. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%

3

Annyira szeretem mikor valaki olyan dologgal kapcsolatban osztja az észt amihez nem ért.


Szedhet nyugodtan, csak teljesen felesleges. Kipisili és kész.


150mg sem szívódik fel egyszerre.

A többi a vizelettel távozik.

Ezért javalott a napi többszöri kisebb adag.

Persze aki nem ért hozzá, mint te, azzal meg tudják vetetni a nagy mgosat is, hiszen bajt nem csinál, szimplán drága vizetet

2022. jún. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!