Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A kérdésem azokhoz szólna,...

A kérdésem azokhoz szólna, akik szednek vitaminokat. Milyeneket szedtek, és mik a tapasztalataitok? L

Figyelt kérdés
Gondolok itt E-vitaminra, B-vitaminokra, A-vitaminra, D-vitaminra, C-vitaminra, multivitaminra stb. A körmeim most gyengék, fehér foltok vannak rajtuk, az immunrendszerem is gyenge (sokat vagyok beteg, és nehezen is gyógyulok), hullik nagyon a hajam is, nehezen tudok koncentrálni...

2020. márc. 4. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Szedj olyan multivitamint, amiben ásványi anyagok is vannak. A vas nagyon fontos! Ha nincs a multivitaminodban, akkor szedjél külön vasat! Ezeken kívül a Béres csepp is jó hatású lehet.
2020. márc. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gyakran járok laborra a gyógyszerek miatt, amiket szedek, és a vasam mindig jó. Azonban folyton gyulladást mutat ki, amire legyint az orvos.
2020. márc. 5. 06:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a Dr. Lenkei közepes csomagot szedem.
2020. márc. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdés milyen gyógyszert szedsz?
2020. márc. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Epileptikumokat
2020. márc. 8. 20:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nagyon sajnálom, hogy ezeket kell szedned..a mellékhatásoktól lehet a hajhullás, hormonzavar és ezer féle problémát okoz maga a gyógyszer. Esetleg valami alternatíva nem létezik a betegségedre? Mert amig ezt szeded csak rosszabb lesz.
2020. márc. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mármint epilepsziás vagyok, és area szedek 2 gyógyszert
2020. márc. 8. 23:20
 8/8 A kérdező kommentje:
*arra
2020. márc. 8. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!