Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ma reggel vettem észre ezt a...

Ma reggel vettem észre ezt a két barna foltot a kis ujjam körme alatt. Ez elmulik magától vagy menjek orvoshoz? Linkeltem a képet.

Figyelt kérdés

[link]


Válaszokat köszönöm

(nem ütöttem be sehova)



2022. jún. 23. 10:04
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ha valakit érdekel kiderult hogy pikkelysömöröm miatt lett ilyen a körmöm mert oda is tovább terjed megfelelő kezelés nélkül. Úgy nevezett olaj folt jel fantázia nyelven így mondták. Köszönöm a válaszokat!
2022. jún. 25. 07:56
 12/14 hgwell ***** válasza:
Legkozelebb akkor a bőrödet is fotózd le.
2022. jún. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
A kezemen a bőrnek nincs baja csak a fejemnél és nem gondoltam volna hogy összefüggésbe lehet emiatt nem fotóztam
2022. jún. 25. 09:40
 14/14 hgwell ***** válasza:

Idegrendszeri eredetű vagy olyan gyogyszert szedsz.a fejeden a sömör.

Réz MagneB6 Vas Szelén a megadott mennyisségben.olvasd el mibol mennyit szabad es mikor. Van ahol microgram(qg) van de ezeknél csak mg (milligaram). Ezekhez nem szabad kalciumot enni vagy kalcium tartalmu keszitmenyt de ha olyan gyogyszert szedsz ami pl kulonbozo fajta gyulladasgatlo akkor van hogy ahoz nem szedheted amit felsoroltam.ez adagolason is mulik es a koztes eltelt idon valamint a hatoanyag hatasanak idejetől.

Pl. ½ gyógyszer 100mg annak hatása 15 órahossz (neked), és 4 óra hosszára rá vehetsz be 30 mg 1 szem gyogyszert de nem lehet szójàs mert ...vagy olyan hatóanyag ... és ... nehéz odafigyelni.

Egy kenőcs is elég lehet rá.körömvirágkrém (régi fajta) vagy ánizsgyökérkivonatú krém (új fajta).

Keveset ehetsz es sokat idegeskedsz-stresszelsz.gyermekeid vannak??

2022. jún. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!