Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fájdalmas csomóim vannak a...

Fájdalmas csomóim vannak a bőröm alatt, amik nem múlnak el, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Kb 10 éve jelent meg az első a bal alkaromon. Ez nem keltette fel az érdeklődésemet, mert nem okozott fájdalmat, és úgy hallottam vannak olyan nyirokcsomók amik nem jelentenek problémát. Aztán kb 4- 5 éve jelent meg a következő ami elég nagy lehet, a jobb oldalamon a vesém környékén található, és azóta lila színű, és ha megérintem fáj. Aztán egy évvel ezelőtt a bal oldalon a szívem alatt jelent meg egy kb babszem nagyságú csomó, ami szintén fáj. És amikor piszkáltam bedagadt, és 5- 8 cm-es bőrpír alakult ki. Most fedeztem fel a 4-iket, ezzel szemben a jobb oldalon, és ez is fáj. Lehet van még egy a combomban is, csak ott nem tudom kitapintani. Most már eléggé megijedtem, szeretnék orvoshoz fordulni, csak gondoltam előbb megkérdezlek titeket. Mik ezek, és veszélyesek? Kérem hozzáértők, vagy érintettek válaszoljanak. Köszönöm. Gergő F/23
2010. szept. 20. 12:48
 1/3 Egyszerű huszonéves ***** válasza:

Menj orovshoz! Ő MEGMONDJA MI EZ, DE NE KÉSLEKEDJ! Most mennél is késő lenne!

22/L

2010. szept. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tényleg menj minél hamarabb dokihoz. Lehet ártalmatlan zsírdaganat, vagy egy bőrbetegség (erythema nodosum)
2010. szept. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha orvos látta feltétlenül írd meg, hogy hogy vizsgálta és mit állapított meg.
2010. szept. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!