Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Másfél éves gyereknél szemölcs...

Másfél éves gyereknél szemölcs leszedés fagyasztással. Mennyire fogja megviselni? Állítólag fájdalmas.

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Túl kell élni, a fagy egy bizonyos fok után olyan mintha égetné az embert, ezt fogja érezni. Az már az ő reszortja hogyan fog reagálni :D

Legalább csendbe lesz jó ideig nem fog rosszalkodni :)

19/F

2011. júl. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
óóó, mekkora szadista az 1. nem vészesen fog fáji neki, inkább kellemetlen. nem fáj jobban, mint egy füllyukasztás, vigyél magaddal kedvenc játékát is.
2011. júl. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi, igen a kedvenc baba mindenképp jön velünk. nekem máris fáj ha belegondolok mi lesz holnap.:(
2011. júl. 7. 16:30
 4/10 anonim ***** válasza:
Ovis voltam, amikor szemölcsöt fagyasztottak, és meg sem éreztem. Arra lettem figyelmes, hogy felszólít a dokinő, hogy készen vagyok. Megfelelő megnyugtatással és figyelemeltereléssel nem lesz probléma. Nem tartozik a fájdalmas beavatkozások közé.
2011. júl. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát ugyan én már gimis voltam, de azért a fájdalmat nem szeretem.

Meg se éreztem.

Azt már inkább, mikor utána a folyosón leájultam a székről. xD Állítólag előfordul gyakran, bár inkább kamaszoknál, szóval nem hiszem, hogy egy gyereknél sanszos.

De tényleg nem fáj, viszont utána, ha olyan helyen van, amit könnyen ér nyomás, inkább ne piszkálja a gyerek. Nekem a vízhólyagból vérhólyag lett, nem volt szép látvány. :S Kérdezd meg, le lehet-e fedni, mert egy gyereknek lehet kicsit durva sokk lenne. Vagy éppen nem. :D

2011. júl. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nekem egyáltalán nem fájt... semmi fájdalom nem volt benne, bár a szemölcs sem volt nagy. Szerintem max annyira fájhat mint egy szuri, de kétlem..
2011. júl. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

nekem nagyon fáájt

15/L

2011. júl. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
En kb 10 eves voltam, mikor az uszodaban osszeszedtem valami futo nyavajat, ugyhogy nekem tobbszori kezeles volt...hat, azt nem mondom, hogy kellemes, de annyira nem rossz, mint amennyire kepzeled. Nekem a talpamon volt, vittunk mamuszt:) Probald megnyugtatni, de sajnos valamennyire sirni fog. De nem azert, mert annyira faj, hanem mert nem igazan tudja hova tenni az erzest. Sok sikert!
2011. júl. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ahogy fennebb is írták: a fagyasztás egy kicsit kellemetlen, de a kiszedés nem fáj. Illetve el kell terelni a figyelmét.

A szemölcs ismételt kijövetele megelőzhető vírusirtó fűszerekkel. Nekem bevált a csombor(borsikafű) és a tejes dolgokra a fahéj. :)

2011. júl. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
U.i.: A fűszerek a hatásukat hosszabb, akár több hónap alatt érik el.
2011. júl. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!