Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az uszodaszemölcs mennyi idő...

Az uszodaszemölcs mennyi idő alatt tűnik el véglegesen?

Figyelt kérdés
Nem is tudom, mióta vannak ilyem sz4rok a testemen.. talán fél éve.. tele van a lábam velük, a karomon 1-2 darab van, de egyre több van, és egyre jobban terjednek. Legtöbb helyen 2-5 fős csoportokban vannak jelen, de gyakran csak egy darab van egy helyen. 3 napja minden nap bekenem 1x nagyjából az összeset, vérehúlló fecskefűvel, nem tudom, segíteni fog-e, de már r0hadtúl idegesít a jelenlétük.. leginkább esztétikai okokból, de néha némelyik viszket is. Tudom, hogy nem szabad vakarni, mert átviszem más bőrfelületre, de ilyen szempontból nekem olymindegy már. Hogy biztosra menjek, hogy tényleg az-e, ezek apró kis kiütések, és a közepük bevan horpadva. Ha kicsit megnyomon, fehér zselé szerű anyag távozik belőle. Szerintem van, amelyik be is gyulladt már, ezek kicsit nagyobbak, viszketnek, és maguktól nedvedzenek kicsit, majd szépen lassan eltűnnek, és egy lila foltot hagynak maguk után. 2 ilyen folt van eddig rajtam, egyik kb 3, a másik 1 hónapja. nem tudom, eltűnnek-e. Az eredeti kérdésre visszatérve, mikor fognak végleg eltűnni, hogyha nem piszkálgatom többet "őket"?:)) Valakinek volt már?

2022. jún. 27. 22:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Bőrgyógyászt nem tudom, érdemes-e felkeresnem, ilyen sokat lefagyasztani vagy vágni nem hiszem, hogy olcsó mulatság lenne. Ha meg egyszer úgy is eltűnik, inkább nem hagyok magamon örök heget egy vágás miatt.. csak az a kérdés mikor.
2022. jún. 27. 22:03
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a Bywart vált be, nem tudom lehet e még kapni. Mivel szaga van a teafa olaj miatt ezért csak este használtam. Az a "titka" hogy naponta kell kenni. Sokszor van higy ki hagynak napokat az emberek és csodálkoznak hogy nem hat a szer. Olvasd el a véleményeket is.

[link]


Ha nem lehet már kapni akkor más ecsetelő is van. Gyógyszertárban kérdezz rá. Bármelyiket is választod használd úgy ahogy le van írva.

[link]

2022. jún. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sikerült megszabadulni tőle valahogy? Mi vált be végül?
2022. okt. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!