Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lábgomba esetén a cipőt mivel...

Lábgomba esetén a cipőt mivel érdemes fertőtleníteni?

Figyelt kérdés
Hallottam a formalinról, viszont olyat már nem adnak ki gyógyszertárban. Esetleg más ötlet erre?
2022. júl. 5. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Teafa olaj
2022. júl. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És azzal hogy kell megoldani? Bekeni az ember belülről a cipőt?
2022. júl. 5. 17:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Vattapamacs, itasd át az olajjal és dugd a cipőbe. A formalinnal is így kéne eljárni.
2022. júl. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen!
2022. júl. 5. 17:56
 5/6 anonim ***** válasza:
A Bubbles mosodákban van ózonos fertőtlenítő szekrény, 1300 forint a díja: [link]
2022. júl. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Schutzmann Balint válasza:
100%
A legegyszerűbb ès legolcsóbb módja ha kétnaponta forró vízbe àztatod a lábad, amelybe (mondjuk 4 liter vízhez hozzá öntesz 2 deci 20%-os sima étel ecetet. Elég 10 percig csinálni nyilván hosszabb időre is lehet viszont vigyázni kell mert a savas kémhatás miatt fàjhat, ha valamely részén sérült vagy sebes a bőr. A cipőid és làbbelid, ha nem nagyon kényesek, akkor keress egy kisebb parnahuzatot, fűzőt ki szedve rakd be a őket és legalább 60fokon mosd ki egyszer az összeset. Mindezek után meg keress otthon egy olyan fujokas dobozt amiben már nincs semmi és nem radioaktív anyagok voltak benne aztán toldás meg 20%-os tiszta ecettel és esetenként fujd be vele a cipőid belselyet és külsejét. Garantálom hogy működik én már vagyonokat költöttem el krémekre meg gyógyszerekre mire rá jöttem erre.
2022. júl. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!