Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Domestos használható e vírus...

Domestos használható e vírus elleni fertőtlenítésre? Gondolok itt tárgyakra, bútorokra, ajtó kilincsek, TV, Hi-Fi, stb. - Ha igen, milyen hígításban érdemes használni pumpás szerkezetbe töltve?

Figyelt kérdés

#doimestos
2020. ápr. 15. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Tv-re, hifire nem fújnék ilyen vegyszereket. Drága lesz, ha megkezdi a képernyőt (ha lcd) vagy a festést. Ezen kívül jó büdös lesz a lakásban, ha minden lefújsz vele. Elvileg már kapható a MOL hygi felület fertőtlenítő, abban csak alkohol van.
2020. ápr. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne használható, arra való. Ha jól látom rajta, de milliméternél is kisebb betűkkel, hogy 5 liter vízhez 10 ml. Azért az elektronikai eszközöket óvatosan nedvesíteném! És biztosan nem tenném pumpás szerkezetbe, hogy szanaszét, köztük az én szemembe és bőrömre spricceljen! Nem véletlenül nem úgy árulják!
2020. ápr. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, de hol kapható, mert több oldalt is átnéztem és sehol nincs raktáron, vagy 2-3 hetes határidőre hoznának.
2020. ápr. 15. 11:17
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy ezt a MOL hygi hol kapható valóságban?
2020. ápr. 15. 11:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Még sehol, egyelőre csak Intézmények kaptak belőle, rádióban azt mondták, hogy hó végétől lesz kapható.


Domestost ne használd pumpásan, nagyon veszélyes ha bőrre, szembe kerül, ruházatot is kimarta nekem, kifehéredett a gatyám ahová ráspriccelt. Felmosásra jó, bár hypót ajánlják hígítva, felmosni, és kilincsekre, WC-be, persze a hípós vizet is csak gumikesztyűvel. TV, Hi-fi nem bírja.

2020. ápr. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen használható, mivel virucid hatással is rendelkezik.
2020. ápr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!