Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet lyme-kór? 3 napja...

Lehet lyme-kór? 3 napja valami megcsípett. Nem vettem észre csak a piros pöttyött. Előtte megvakartam, mielőtt odanéztem. Másnapra bedagadt, az egész piros lett. Mára a közepe lilás pirosas a széle piros kokárda szerű. Kullancsot nem láttam benne.

Figyelt kérdés
Nem tudom ki lehet e vakarani és esetleg akkor kijött mikor megvakartam. Ilyenkor mi a teendő? Mire kell figyelnem?

2022. júl. 17. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kullancs csípés. Gondolom már voltál orvosnál
2022. júl. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!


Nem csak feltétlenül kullancs terjeszti. Engem nagy eséllyel szúnyog csípett meg. Orvos,figyelni és jelölni kell hogy mekkora a folt. Tesztet is csináltattunk. Ha pozitív akkor 6 hét antibiotikum,de a háziorvos majd jobban tudja. Remélem nem lesz gond,jobbulást!

2023. ápr. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!