Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nem nagyon csúnya viszont...

Nem nagyon csúnya viszont iszonyúan fáj, csíp, szúr, ég a lábgombám, alig bírok rálépni a lábamra. Mit csináljak vele? Ismerős az érzés?

Figyelt kérdés

2022. júl. 19. 14:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Menj orvoshoz!
2022. júl. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy a gomba nem okoz ilyen tűneteket
2022. júl. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Ha lábujj közöknél van okozhat ilyet. Nekem is szokott. Én már fel vagyok készülve. Elocom kenőccsel szoktam bekenni másfél két nap alatt tökéletesen elmulik. Házi orvos vagy bőrgyógyász is fel tudja írni neked. 🙂
2022. júl. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3 köszi! Nekem is folyamatosan gombás a lábam de viszonylag gyorsan elmúlik. Most a szokottnál erősebb tünetekkel jelentkezett. Te mennyire szégyelled, jársz mezítláb papucsban?
2022. júl. 19. 23:54
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

#3 vagyok. Én eleve nem szeretek papucsban járni, inkább cipős típus vagyok.

Nekem lúdtalpam is van és raktárban dolgozom így a munka védelmi bakancs nagyon tropára teszi a lábamat. Emiatt erős a bőrkeményedés keletkezés is. Igyekszem helyre tenni amennyire tudom magamnak, most már a havi pedikűröshöz való járást se tudom kispórolni sajnos. Úgyhogy szenvedek. Olyan nagy gombásodás a lábamon nem szokott lenni mindig a lábujjaim között van így szinte láthatatlan. Nekem mondjuk máshol is van ahol küzdök vele. Nyak, száj főleg. Ez ilyen, ha egyszer benned van a herpesz, gomba nehéz megszabadulni tőle.

2022. júl. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én is lúdtalpas vagyok, plusz egy kicsit sántítok is szóval problémás fájós a lábam. A pedikűrös mennyire segít? Mi az amit otthon te nem tudsz megcsinálni csak ő?
2022. júl. 20. 07:00
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
“ Nekem is folyamatosan gombás a lábam de viszonylag gyorsan elmúlik” Mi lenne, ha igénytelenség helyett elmennél orvoshoz és normálisan kikezelne? Attól, hogy valami vény nélküli szarral a főbb tüneteket elfeded egy időre még nem oldódik meg a helyzet
2022. júl. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
Igaza van az utolsónak, lehet jobb lenne elmenni bőrgyógyászhoz. Ha tényleg ennyire sűrűn elő jön a probléma.
2022. júl. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező, te a gomba miatt santitasz? Ha kérdezik, nem szégyelld elmondani h mi a baj?
2022. júl. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem. A lúdtalpam és el szoktam mondani.
2022. júl. 22. 00:15
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!