Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen légúti fertőzések...

Milyen légúti fertőzések vannak most? Natha, torokfájás, láz, izomfájdalom.

Figyelt kérdés

Fenti tüneteket produkálom, picit vicces így a 40 fokban, pláne hogy télen sem szoktam beteg lenni, max 1x. Legkondis helyen nem voltam, a tüneteim szombaton kezdődtek nathaval (előtte szerdán voltam utoljára irodában, de bent sincs erős legkondi, irodában is 25-26 fok van), ami vasárnapra elmúlt, helyette jott ilyen torokkaparas + gyogyszer ellenére jelentkező allergiás rohamokhoz hasonló dolog (hirtelen jelentkező nagyib erős torok csiklandozas, kaparas). Már tegnap is éreztem néha h gyenge vagyok, vettem is be algopyrint, amitől jobban lettem. Ma kora délután viszont kidoltwm teljesen, jött a láz késő délután , hidegrazassal, izomfajdalommal. Most 2 db lazcsillapito után jobb.


Csináltam covid tesztet, az negatív (nyálas gyorsteszt). Hűvös helyen nem voltam, itthon nincs legkondi, illetve hétvégén is szabad téri programokon voltam a 40fokban.


Olyan, mintha influenza lenne... na de a 40 fokban van ilyen nyáron?vagy mi ez?



2022. júl. 25. 20:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Boltban jártam, de alapvetően legkonditol sosem fáztam meg, pedig a nyaralás alatt picit atestunk a lo túloldalára és 19 fokokban aludtunk nyakig betakarozva
2022. júl. 25. 20:33
 2/4 A kérdező kommentje:
De a nyaralás alatt, sem más legkondis hely után soha semmi
2022. júl. 25. 20:33
 3/4 anonim ***** válasza:
59%

Mivel minden más betegség megszűnt, csak covid lehet. Csinálj még 20 covid tesztet, abból 1 biztos pozitív lesz és bevágnak karanténba.


"Viccet" félretéve, millió, ilyen tünetekkel járó légúti betegséggel élünk együtt, mióta világ a világ. Igen, influenza van nyáron is.

2022. júl. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Covid volt az. Egész nyáron tombolt most sajnos.
2022. okt. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!