Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az normális, hogy hetekkel az...

Az normális, hogy hetekkel az oltás után is fáj az izom, ahová kaptam?

Figyelt kérdés

Ha emelek vagy megerőltetőbb fizikai munkát végzek úgy fáj, mint az oltás másnapján.

Másfél hónapja kaptam, rendszeresen sportolok



2021. júl. 29. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Milyen mellékhatásaid voltak és melyik oltást kaptad?
2021. júl. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem "normális", de előfordulhat. Ha az oltó orvos nem volt gyakorlott oltás/injekció beadásában, akkor lehetséges. A feleségemet egy fül-orr*-gégész oltotta be, akinek nyilván nem volt gyakorlata izomba való beadással kapcsolatban, így a feleségem karján hatalmas hematóma lett.
2021. júl. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pfizer, és semmilyen mellékhatás nem volt enyhe izomfájdalman kívül.
2021. júl. 29. 18:28
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#4

Egyébként igen, normális.

2021. júl. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is Pfizert kaptam, a másodikat június közepén és elég erős mellékhatások voltak (fáradtság, láz, szédülés, nyirokcsomó és izomfájdalom). Néha én is érzem a helyét.
2021. júl. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
17%

Nem.

Én egy percig sem éreztem izomfájdalmat.

2021. júl. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Normális. Nekem az egész testemen vörhelyes kiütések lettek tőle. Az orvos azt mondta, két-három év és elmúlik. Igen: év! De még jól megúsztam, a a batárnőm trombózist kapott.
2021. júl. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!