Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Téged még meg tudnak félemlíte...

Téged még meg tudnak félemlíteni a "szakértők" a covid esetszámokkal?

Figyelt kérdés

2022. júl. 27. 12:28
A kérdező szavazást indított:
igen, még mindig
már nem
kezdettől fogva nem
53 szavazat
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
14%
Már nem a Covid félelmetes, itt van a majom himlő és ki tudja mi jön még? A Biblia figyelmeztette az emberiséget már évtizedekkel ezelőtt és a megoldásról is beszél.
2022. júl. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
67%
Naná hogy nem főleg hogy már voltam covidos.. szívbeteg anyám hamarabb kiheverte mint én. Ő két nap alatt gyógyult, én három alatt. Kb annyi mint egy kicsit durvább influenza.
2022. júl. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
82%
Sosem tudtak. Oltás nélkül a teljes családom átesett rajta, köszönjük jól vagyunk.
2022. júl. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
81%
Csak még valami: tesóm oltott kollégája háromszor kapta el, harmadiknál kórházba kötött ki. Oltatlan tesóm egyszer, szipogott kicsit, ennyi volt az össz tünet...
2022. júl. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
95%

Jó tudni, mi van az esetszámok mögött. A mi kórházunkban is jelentősen megugrott a covidos esetek száma, de többségében nem a covid okozza a felvételt indokló tüneteket, csak pozitív tesztet produkáltak.

Tavaly is már csökkent azon betegek száma, akik valóban a covid miatt haltak meg, bár az nyilvánvaló, hogy a különféle krónikus betegek akik elkapták, nagyobb valószínűséggel hunytak el. Olyan már ritkán van, aki fiatal, egészséges, mégis 40-50 feletti tüdőérintettségű.

Tehát valóban sok covidos van, de ez az esetszám nem egyenértékű a 2020-as esetszámmal.

2022. júl. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
33%
Engem sajnos igen, oltatlan vagyok, februárban voltam kovidos, 7 napot kórházban töltöttem és azóta sem vagyok teljesen jól, szagláson teljesen elment, hamar fáradok, mindenféle gyulladások jönnek elő, vérnyomásom sem akar beállni, mondjuk kétszer oltott fiam is így van, viszont másik fiam nem volt oltva és ő el sem kapta.
2022. júl. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
86%
Még az elején "elvesztettem a hitem" az egész iránt, amikor sorra jöttek a bejelentések, miszerint ne vásároljuk fel az eü dolgozók elől a maszkot, aztán a beteg ember vegye fel, majd mindenhol IS kötelező. Úgy voltam vele, hogy nem győzött meg a 2%-os halálozási ráta arról, hogy ez rám nézve veszélyes lenne. Hát nem is volt az, voltam koronavírusos, semmi extra.
2022. júl. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
28%

Azért nem rettent el, mert beletörődtem és megtettem, amit a keretek között szerintem érdemes volt/lehetett.

Tényleg nőnek az eset számok ? Szerintem igen, a környezetem alapján úgy látom.

Veszélyes a vírus? Nos, alattomos dög, sajnos.. A nátha és hasonló tünet lehet hamar elmúlik, de visszamaradhatnak dolgok, de ez van..

2022. júl. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
88%

Tesztelésen alapul az egész riogatás.Mikor esetszám kell nekik akkor neki állnak mikor nem kell akkor nem téma:)

Olyan érdekes ez.Én nem hiszek az egész hisztériában és nem félek.Erre mennek hogy mindenki rettegjen,ezt kéne megérteni.

Nekem is kapta el ismerősöm nemrég és már kutya baja,akkor miről beszélünk?

Hagyjuk ezt az érzelmi zsarolást ugyanmár.Hogy mutatja ki a teszt mikor az eredeti vírusra van kitalálva nem a szétmutálódottra,akkor mi a téma?Nem is értem.

Aki mindezt beveszi ő baja.

2022. júl. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
13%

"Hogy mutatja ki a teszt mikor az eredeti vírusra van kitalálva nem a szétmutálódottra,akkor mi a téma?Nem is értem."

Az új variánsok mintáját kipróbálják a teszttel, ha kimutatja, akkor marad, ha nem akkor változtatnak rajta.

2022. júl. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!