Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 1 hónapja tart a szigorú...

Sic Semper Tyrannis kérdése:

1 hónapja tart a szigorú maszkviselési szabály, és a 8 utáni kijárási tilalom, de az esetszámok még mindig csak nőnek. Kijelenthetjük végre, hogy az egésznek semmi értelme?

Figyelt kérdés
2020. dec. 11. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
ki am.
2020. dec. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Firedoom válasza:
63%
Ki, de sajnos az "E nelkul meg rosszabb lenne a helyzet" Utokartya birtokaban a kormany akarmit elrendelhet, megtarthat
2020. dec. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Igen, ki.
2020. dec. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%

Már egy ideje csökkennek az esetszámok, de mindegy, hazudj csak.

Hogy a korlátozások nélkül még rosszabb lenne, az tény, mivel a hatásmechanizmus és a kísérletek alapján bizonyított azok hatásossága. (persze nem a 8 utáni kijárási korlátozási, az csak látszatintézkedés).

Tehát nem, nem jelenthetjük ki. De téged már ismerlek, egy konteós,

bizonyítékokkal, tényekkel szembemenő troll vagy. Úgyhogy felesleges is törnöm magam.

2020. dec. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

"Hogy a korlátozások nélkül még rosszabb lenne, az tény"


Anélkül, hogy ezt valaha is kipróbáltuk volna, ilyen kijelentést tenni nekem eléggé kimeríti a konteó fogalmát. Pontosan olyan, mint amikor valaki nem kóstol meg egy ételt, de rámondja, hogy rossz.

Kérlek, linkelj nekem olyan kísérletet, amikor kipróbálták, hogy a korlátozások nélkül rosszabb! Olyan kísérletet, melyek embereket bevonva, számokkal támasztják alá, hogy ha elengedjük az egész hisztit, rosszabb lesz!


Segítek, nincs ilyen, mert az egész világ bohóckodik egy bizonyítatlan marhasággal, ami a számok alapján megdőlni látszik.


Továbbiakban nem vagyok hajlandó én sem foglalkozni veled, ugyanis ha holnaptól azt mondanák be a tévében, hogy mindenkinek meg kell enni napi egy darab téglát, te bizony majszolnád anélkül, hogy utánajárnál, okoz-e bármi kárt a szervezetedben.

2020. dec. 11. 22:50
 6/12 anonim ***** válasza:
17%

Több száz kísérlet bizonyította a maszkhordás hatásosságát, de a hatásmechanizmusa alapján is tudjuk, hogy használt. Hogy a példánál maradjunk, ami a kérdésben fel lett hozva.

Ilyen _kísérletek_ nem készültek, de nincs is szükség rájuk. Ha tudjuk, hogy x szituációban jelentősen csökkenti az egy fertőzött személy által megfertőzött többi ember számát, a megfertőződés esélyét jelentősen csökkenti, és ezen szituációk a mindennapi életben nagyon gyakran előfordulnak, akkor azt is tudjuk, hogy az összfertőzöttszámot is csökkenti. TUDJUK. Kivéve persze téged, és az idióta konteós társaidat.

Tehát de, ezek bizonyított dolgok.

Ha már kérted:

[link]

[link]

[link]

Ezerszer el lett mondva, hogy egy vírus terjedésének összetettsége miatt értelmetlen a számokat önmagukban vizsgálni. De csak a te kedvedért: nem kísérletnek indult, mégis felhasználható akként-Svédország tavasszal. Csak egy példa. Igazából lényegtelen, mert, mint mondtam, nagyon összetett egy vírus terjedése egy országban.

Különösen érdekes, hogy a hazugságoddal ellentétben az esetszámok egyáltalán nem nőnek Mo.-n.

Nézd, te vagy az, akit nem érdekelnek a tények és bizonyítékok, érvek, ezt már számtalanszor megmutattad nekünk. Viszont arra kíváncsi lennék, hogy mi a motivációd? És mi a hozzád hasonló ezósok, konteósok stb. motivációja arra, hogy rendszeresen trollkodjanak mindenféle fórumokon? A legtöbben okosan kerülitek a normálisabb kategóriákat, mert arra törekedtek, hogy úgy láttassátok, minél többen értenek egyet veletek. Ezért írjátok a kérdéseiteket az idiótákkal legjobban szennyezett kategóriákba, fórumokra. Előfordul, persze, de azért ritkábban, hogy pl. a tudományok kategóriában próbálkoznátok, mivel tudjátok, hogy ott nem egyetlen normális, racionálisan gondolkodó ember próbálná útját állni a belőletek áradó hülyeség-áradatnak.

Továbbiakban nem szeretnék foglalkozni veled (csak sajnos nehéz megállni...), mert tudom, hogy nem vitatkozni, hanem csak provokálni és veszekedni akarsz, ezáltal semmi esélyem arra, hogy eloszlassam a hülyeségekbe vetett hitedet. Légyszi, ne válaszolj, mert ha megint ideböfögsz valamit, akkor azok kedvéért, akik esetlegesen később olvassák ezt a kérdést, el kell mondanom, hogy miért beszélsz hülyeségeket.

2020. dec. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Értelmes az lenne, ha a tescócban is x fő/m2 korlát lenne, dehát az piszkosul nincs. Van viszont idióta kijárási korlátozás, és szűkített nyitvatartás. Hurrá, legyenek csak még inkább heringek azok a parasztok. A legidiótábbat, a nem nyugdíjas-vásárlási tilalmat végre kilőtték.
2020. dec. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

@7 Na, ezek többsége viszont tényleg csak hülye látszatintézkedés.

(hatos vagyok) Mintha azt olvastam volna, hogy most, karácsonykor lesz valami létszámkorlátozás is a boltokban, de lehet rosszul emlékszem.

2020. dec. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%

Dehogy lesz. Kell a hisztifesztivál.

Viszont 1 db értelmes dolog lesz! Nem lehet se tüzijátékozni, se petárdázni egyáltalán! VÉGRE!

2020. dec. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%

Dr Kary Mullis, a pcr teszt feltalálója saját maga mondta el, hogy se betegség, se járvány, se fertőzés NEM következtethető ki az ő Nobel díjas találmánya által, a pcr teszt által (másfajta tudományos célra találta ki) :


[link]

[link]

2020. dec. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!