Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet covid, érdemes tesztet...

Lehet covid, érdemes tesztet venni?

Figyelt kérdés

Csütörtöktől szombatig lázas voltam folyamatosan 39,5c° volt a leg magasabb , takonyom nyálam egybefolyt , nagyon csunyán köhögök még mindig és nagyon fáj a fejem , de már nem vagyok lázas, valaki azt mondta ez tuti covid, de én nem hiszem

Ha ma veszek egy tesztet a gyógyszertárban , az kitudja mutatni , ha az voltam?



2022. aug. 1. 11:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
11%
Mi volna, ha elmennél a házi orvosodhoz?
2022. aug. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Lehet Covid, lehet nem. Oltott vagy? Ha igen, hányszor? Oltással is el lehet kapni. De nem biztos, hogy Covid, manapság mindent arra fognak.
2022. aug. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem kioktatást kértem , nyilván van oka , hogy nem a háziorvosomhoz megyek , csak mert 200km-re van
2022. aug. 1. 12:04
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen oltott vagyok 2x
2022. aug. 1. 12:04
 5/14 anonim ***** válasza:
56%
Akkor elvileg nincs mitől tartanod. Én oltatlan vagyok, mégis simán átestem rajta. De vegyél egy tesztet, hogy megnyugodhass!
2022. aug. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
És attól meggyógyulsz, ha tudod, hogy covid? Vagy akkor nem mész ebmberek közé,mert ha nem az akkor igen?
2022. aug. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
Nekem múlt héten ugyanezek a tüneteim voltak, + még elment a szaglásom is, vettem tesztet és pozitív lett. Most már jobban vagyok. Háziorvos nem fogad ilyen tünetekkel, hanem ő is tesztet ír elő.
2022. aug. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%

Mivel már öt nap letelt, ezért nem biztos, hogy kimutatja az antigén teszt. (Viszont még lehet értelme, mert ha pozitív, akkor még fertőző lehetsz.) Ha negatív az antigén teszt vagy kihagyod, akkor egy antitest tesztet érdemes nézetni 1-2 héten belül.

Ha az iGM pozitív, akkor mostanában estél át Covidon. A pozitív IgG az oltás miatt szinte biztosan pozitív lesz, de ha nem kínait kaptál, akkor fehérjeburok elleni antitestet is lehet nézetni.

2022. aug. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 NTBS ***** válasza:
14%
Igen, mert megnyugszol tőle.
2022. aug. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2022. aug. 1. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!