Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki másodjára is covidos...

Aki másodjára is covidos lett, annál milyen volt a 2.lefolyása ? Enyhébb vagy súlyosabb ?

Figyelt kérdés
2022. aug. 4. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Enyhébb.

(Szavazással jobb lenne a kérdés.)

2022. aug. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
És bár nem volt kérdés, de kb fele annyi ideig tartott.
2022. aug. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kb 1 éve én és a barátom elkaptuk. Neki fájt a lába, háta és lázas is volt 38,5°C körül, nekem csak 1 napig volt 38,3°C-os lázam.

Most megint elkaptuk előző héten. Barátomnak a háta és a tüdeje fájt nagyon és 38+ fokos láza volt, nekem nem fájt semmim és 2 napig volt hőemelkedésem 37,5°C

Én 18 éves vagyok, Ő pedig 24 éves

2022. aug. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Másodjára is kb ugyanolyan súlyosságú volt csak kissé más tünetekkel. A torkom fájt kb 10 napig, de se nátha se köhögés, egy kis hőemelkedés. Ami közös volt h a hátamon, nyakamon és hónom alatt ilyen megvastagodott érdes bőr lett, de ez 2-3 hét után elmúlt, miután megyógyultam.
2022. aug. 10. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hello

Én is átestem rajta , első alkalommal 5 nap ájulásos tünet hasmenéssel kb 3 nap+gyengeség összesen 5-6 nap. És ezzel együtt kb 2 hét köhögés.

Második alkalommal hasonló tünet 1 nap , köhögés nem kísérte.

Elsőnél nem volt teszt a másodiknál "+" mutatott.

(Nem vagyok beoltva.)

2022. aug. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!