Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szemölcsre van valami termèsze...

Szemölcsre van valami termèszetes szer,ami hatàsos is?

Figyelt kérdés
2022. aug. 12. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vérehulló fecskefű.
2022. aug. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy 1 írja. Én mindig azzal irtottam ki, de nem ilyen bolti higított vackokkal, hanem reggel-este letörtem egy szárat, és bekentem a levével, ami frissen kifolyt. A bolti cuccok hónapok alatt sem működtek télen, amikor nem volt friss.
2022. aug. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Még 1+ 1-esnek. Mindenhol megtalálható, nem most virágzik, hogy a sárga szembe tűnjön, de jellegzetes a levele is.
2022. aug. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogy kell vele kezelni? A friss levet raecseteled es elmulik? Vagy hogy?
2022. aug. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

4 ahogy írtam korábban, eltöröd a szárat, és ami kijön, a szárral rá is kened. Mindjárt folyik belőle a nedű.

Persze nem szabad a fő szárat törni, csak kis ágakat, így tovább kitart.

2022. aug. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Red6+ válasza:
de nem lesz másik vagy több szemölcs? mert többen azt írták.
2022. aug. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6 akkor lesz, ha nem kezeled, és el tud terjedni.

De szerintem sok mindentől függ. Egyszer kb 17-18 évesen lett egy a kezemen, aztán egyre több. Kikezelem, utána évekig semmi, aztán néha 1-1.


Aztán egyszer szerelés közben a körmöm mellett megsérült, és valahogy befertőződhetett, az helyben kezdett terjedni egy vonalban. A bőrgyógyász vágni akarta, de elkezdtem azt is kenni, és szépen elmúlt, illetve leszáradt. Én a leszáradt részeket mindig letéptem, hogy ne az elszarusodott bőrt kenjem a ffű levével, auon úgysem megy át.


Egyébként még középiskolában egy osztálytársamnak égették le, de mindig visszanőtt és nagyobb lett.

2022. aug. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Red6+ válasza:
hú, köszi az ifót!
2022. aug. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!