Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit szóltok a CDC új nagyszabá...

Mit szóltok a CDC új nagyszabású tanulmányhoz, hogy a természetes átvészelés jobb védelmet biztosít az oltás, ha ez igaz akkor miért veszíti el az az oltási igazolványát, aki kétszer oltott és átvészeli a betegséget?

Figyelt kérdés

Engem meglepett eléggé nagyon erős oltáspártiként...

[link]


2022. jan. 29. 22:27
 1/5 A kérdező kommentje:
.... mint az oltás....
2022. jan. 29. 22:28
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Ezt írja:


"vaccination remains the safest strategy for averting future SARS-CoV-2 infections, hospitalizations, long-term sequelae, and death. "


Ez azt jelenti, hogy az oltás a legbiztonságosabb módja a fertőzés, kórházba kerülés és halálozás elkerülésének. Nem azt, hogy az átvészelés jobb.


Egyébként aki kétszer oltott és a második oltás után beteg volt, annak 6 hónappal meghosszabbodik a védettségije.


[link]

2022. jan. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

Nem olvastam el, túl hosszú de a kezdetek óta tudható, hogy a természetes átvészelés adja a legtöbb esetben (lehetnek kivételek) a legjobb védelmet (+ nyálkahártya szintű védelem csak természetes módon szerzett védettségtől alakulhat ki). Nekem ebben semmi furcsa nincs. Viszont kicsit kétélű (bár az oltás is az a mellékhatások miatt), mert nem tudhatni előre, hogy kire, milyen hatással van/lehet a covid.


Azért veszti el az oltási igazolványát (hirhedtebb de csalfa nevén védettségi), mert nem a védettség a lényeg, hanem a beadott oltások száma. Eddig is az volt. Nem konteó. Sajnos tapasztalataim alapján úgy tűnik, hogy egyébként is szinte teljesen hatástalanok a covid vakcinák, bár ne így lenne.


Na de ez csak egy vélemény, mindenki döntse el saját maga.

2022. jan. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

2020 decemberben voltam covidos. Még mindig (2021 decemberben csináltattam vizsgálatot) 300 feletti az antitestem. Azóta se voltam beteg.

Anyám 3 Pfizer után covidos, sógorom 3 Pfizer után covidos volz.

Ennyit a nagy védelemről.

És anyám papol, hogy oltassak. Kérdem, miért? Tele vagyok antitesttel, plusz a sejtes védekezés is ott van.

Őt is nagyon megvédte.. Látom..

2022. jan. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%

A lényeg az hogy aki átesett a fertőzésen, annak teljesen felesleges oltatni. Fertőzés után való oltás egyáltalán semmit nem javít a védettségen!


Egyébként itt egy videó amiben kifejti az illető [link]

2022. jan. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!