Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Igaz lehet, hogy az oltottakra...

Igaz lehet, hogy az oltottakra "sötét" jövő vár?

Figyelt kérdés
Nagyon osztogatják ezt a cikket a közösségi médiában. Megkérdezlek titeket is [link]

2022. aug. 15. 15:09
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon hiteles weboldalak... 😂😂


Már csak a tudnodkell.info vagy a tutihir hianyzik... esetleg a mindmeghalunk.com. 😎

2022. aug. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
71%
2022. aug. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
28%
Ez a Reuters fact check kicsit elavult már, több mint fél évvel ezelőtti álláspont volt. Frissebb fact check nincs a témában?
2022. aug. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 sadam87 ***** válasza:
86%

#13

1. A kérdező által linkelt cikkek meg 2021-esek...

2. Nem tudom, biztos van. Nyugodtan nézz utána.

2022. aug. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
85%

Egyszerű kérdés:

Ha a tüskefehérje a gond, mivel lesz több, oltással + elkapva, vagy oltás nélkül elkapva. Mert a tüskefehérje így is úgy is termelődni fog..

2022. aug. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim válasza:
90%

Igen, sötét jövő vár az oltottakra, mert elképesztő méreteket ölt a szellemi sötétség, ami agresszivitással párosul. Lásd: tulelesblog…

Sajnos a szellemi sötétségben, büszkén lubickoló tömeg (tisztelet a kivételnek) van többségben.

Érdemes (statisztikai) adatbázist összeállítani a facebook-n, gyakori kérdéseken, a témával kapcsolatban fellelhető hozzászólásokkal minőségével kapcsolatban.


Nem vagyok vallásos, de ez találó idézet:

“Elvesztek, mert nem volt tudományuk, elvesztek esztelenségük miatt.” Bár 3.28

2022. aug. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
77%

Húbazz, ez meg mi a szent szar?

Ezeket az oldalakat, es hasonló szintű facebook csoportokat szerintem csak azért csinálják, hogy teljesen hiteltelenné tegyenek minden szkepticizmustnés kérdést a vakcinákkal kapcsolatban.

2022. aug. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy releváns kritika-e az, hogy nem a mainstream médiában jelent meg. Lehet a fősodrású mögött álló hatalomnak nem érdeke, erre nem gondoltatok? Mit számít ez? Tényekkel kell vitatkozni
2022. aug. 15. 16:37
 19/55 anonim ***** válasza:
40%

Én nagy oltásellenes voltam, de itt, a GYIK Természettudomány rovatban való vitáim meggyőztek arról, hogy tévúton járok, ugyanis az összes érvem cáfolták. Számos kommentelő jobban ért a biológiához, mint jelenleg én, akkor minek okoskodjak? Így legalább meggyőződtem arról, hogy nem vagyok ostoba, ha már meggyőzhető vagyok észérvekkel.


Jeleneg 3 oltást vettem fel, de ha indokolt lesz, lehet egy negyediket is felveszek még. Bízok a szakértelemben, és a virológusokban.

2022. aug. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
86%

Ha csak a médiában jelent meg, tökmindegy hol, az már önmagában is bizonyítja, hogy nem áll mögötte valós tudományos munka. Az persze csak még tovább tetézi a dolgot, ha csak olyan oldalakon jelenik meg, amik pont arról híresek, hogy kamu cikkeket hoznak le, kizárólag kattintásokra vadászva. Elég izzadtságszagú érvelési kísérlet, hogy oké, ez a weboldal teli van hatásvadász álhírekkel és hazugságokkal, de ez az egy, ez pont valami eltitkolt nagy igazság, ami csak véeltlenül jelent meg a sok hazugság közt...


A tényekkel való vitatkozáshoz pedig nem ártana, ha legalább egy tényt fel tudnál mutatni.

2022. aug. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!