Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi újság a Covid-dal?

Mi újság a Covid-dal?

Figyelt kérdés
Egy ideje semmit nem hallottunk a vírus felől, viszont az elmúlt napokban több ismerősömtől érkezett az információ, miszerint megbetegedtek. Ma fogalmazódott meg a fejemben, hogy egy jó ideje semmi nem volt, most pedig ismerősi körömben jócsomóan fertőződtek meg. Nagyrészük oltott. Mit gondoltok? Érkezik a következő hullám?

2022. aug. 16. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
A szennyvíz adatok folyamatosan jönnek most is, de amúgy is elég egyértelmű, mi várható.
2022. aug. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%

Persze! Ezt minden ősztől eljátsszák. Meg most majd még a koktél is rátesz egy lapáttal, jön a sok érelzáródás, trombózis, szívmegállás szerintem apránként s hirtelen látszólag makkegészséges embereknél is előfordulhat.


Nyilvánvaló, hogy nem működik a szurkapiszka....

2022. aug. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
70%
Van covid, sőt a kórházaknak ki is kellett alakítani már covid részleget. Most ilyen fű alatt megy minden, a lakosság egyelőre ebbe nincs bevonva, nulla erről a kommunikáció, de a háttétben nagyon is tartanak tőle és vannak intézkedések is.
2022. aug. 17. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Az az újság, hogy 1 hónap után újra pozitív vagyok, de enyhébb tünetekkel. Előzőleg a Balaton Soundon szedtem össze, 3 napig láz, másfél hétig sárga váladékot köhögtem fel, 2 napig teljes álomkóros voltam... Most pedig a múltheti nyaraláson szedtem össze. Allergiára emlékeztető nátha, kisebb levertség. Ha a munkahelyemen nem tesztelnek le, azt gondoltam volna, hogy tényleg allergia. Most várom a PCR eredményét.
2022. aug. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Van ugyanúgy, max nem mondják, a kollégáim is betegek lettek, akik eddig nem voltak. 3 nap láz vagy hőemelkedés és nátha. 60 % tuti elkapta a mostani hullámban minálunk.
2022. aug. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%

A mennyiséget próbálja még produkálni, de a minőséggel már bajok vannak.

Amúgy látod, ennyit számít a kommunikáció: ha nem beszélnek róla, nincs is, ha túl sokat beszélnek róla, 10 eset is világvége.

2022. aug. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
Semmi.
2022. aug. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
Kit érdekel? 2020 ban sem érdekelt, most sem.
2022. aug. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!