Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi most a koronavírus karantén...

Mi most a koronavírus karantén szabálya?

Figyelt kérdés
Hány napig tart? Hivatalos vagy csak önkéntes a karantén? Hol lehet erről tájékozódni? Köszönöm!

2022. aug. 31. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Nekem 7 nap karantén volt. Háziorvos lejelentett, aztán felhívott az ÁNTSZ-től valaki, hogy meddig tart. Aznap amikor letelt szóltam a háziorvosnàl, hogy jelentsenek ki.
2022. aug. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
Az önkéntes 7 nap. Engem a házi orvos 12 napra be akart zárni, mert hétfőn voltam tünetes, kedden telefonáltam neki, de akkor még negatív tesztem volt, nem is covidra gondoltunk. Csütörtökön pozitív lett a tesztem, akkor hívtam újra, de akkor már nem vette figyelembe, hogy kedden jelentkeztem, tehát hétfőtől már beteg voltam. Végül következő szerdán szabadultam, csütörtökön kellett jelentkeznem, hogy minden rendben, gyógyult vagyok.
2022. aug. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
78%
Lapítás, mert egy takonykórral nem zárjuk be magunkat.
2022. aug. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!