Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Így menjek vérvételre, vagy...

Így menjek vérvételre, vagy túl nagy eltérések lesznek?

Figyelt kérdés

Van egy időpontom holnapra, de az utóbbi pár napban volt egy kis gyomorrontásom (gyorsan elmúlt), meg egy edzés miatt izomlázam van.

Pár nap múlva fog megjönni, nem vagyok rosszul levős, de azért ilyenkor gyengébb vagyok picit.

Ez mennyit számít vérvétel szempontból?


2022. aug. 31. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz bajod.
2022. aug. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mehetsz nyugodtan. Esetleg az izomláz miatt a CRP kicsit változik, de mást nem befolyásolnak ezek a dolgok.
2022. aug. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az izomláz miatt magasabb lett a reuma faktorom és a monocita is picivel több lett. Ez a két csillagos érték van. Azért mondom, hogy az izomláz (húzódás?) miatt, mert tényleg nagyon fájt és kizárasos alapon csak ez lehetett az oka.
2022. szept. 8. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!