Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitol dagadt be az ujjam?

Mitol dagadt be az ujjam?

Figyelt kérdés

A jobb kezemen a kisujjam be van dagadva, es meleg. Regebben egy idoben gyakran tortent ilyen, de akkor tobb ujjam is egyszerre.

Viszont kozben megjott a menzeszem es tampont hasznaltam es bent felejtettem es 12 orat volt fent. Es most felek hogy TSS-m van.

Mas tunetem nincs jelenleg, csak az ujjdagadas.



2022. szept. 19. 12:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

És régebben mitől dagadt be?


Ne vizionálj rögtön TSS-t....

Szerintem marhára nem ilyen tüneteket produkálna.

2022. szept. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hat regebben se volt semmi rendszer benne, talan a nagy melegben fordult elo inkabb..
2022. szept. 19. 12:45
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ritka a TSS, és ahhoz nem pusztán a hosszú idő kell, hanem még egy rakás egyéb körülmény is... Higiénia hiánya, stb. stb.


Ne parázz rá.

2022. szept. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Allergia? Van olyan allergia, aminek egyik tünete, hogy bedagadhat az ujj, de gyakorlatilag bármi, vagy a bőrön vöröses összefüggő viszkető, érintésre meleg foltok jelennek meg.
2022. szept. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Elkezdett bepirosodni a combomon egy magy resz. Es forro is…

Ezt irjak a TSStol… eljottem korhazba sehol sem fogadnak mert nincs itt lakcimem Budapesten… nagyon felek

Nem tudom mit csinaljak

2022. szept. 19. 15:28
 6/11 anonim ***** válasza:

A széle pirosabb és égetőbb, viszketőbb? Ha igen, akkor ez allergia lesz valószínű, vagy ahhoz hasonló, nálunk is van a családban.

Allergológushoz/bőrgyógyászhoz érdemes menni vele.

2022. szept. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ilyen nagy foltban van a labszaramon es a combomon. Azt irtaj hogy TSSnel ugy nez ki mint amikor leeg az ember a napon. Na ez pont ugyanolyan. Es forro tapintasra.

Voltam dokinal..nem vesznek komolyan.

Felek hogy ez tenyleg TSS es nem foglalkoznak velem..

Mindenhonnan elkuldtek, voszont aggaszt ez a pirrossag a boromon. Es gyengenek is erzem magam… nem tudom mit tegyek..

2022. szept. 19. 18:16
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a hirtelen "hidegebb" idő miatt csak egyfajta "hideg allergiád" van. Feltéve ha voltál kint huzamosabban. De inkább doki...addig menj, amíg komolyan nem vesznek.
2022. szept. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tehat, faj a fejem, gyengenek erzem magam lazam nincs 36,1et mertem es piros, forro a borom..
2022. szept. 19. 19:33
 10/11 A kérdező kommentje:

Covid tesztet is csinaltan mondom lehet az

De negativ

2022. szept. 19. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!