Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi alapján döntött az operatív...

Mi alapján döntött az operatív törzs, hogy ivermectint nem alkalmazhatják az orvosok a covid-19 kezelésére, amikor igazoltan 92% hatékonyságot mutat a statisztikák szerint?

Figyelt kérdés

Az ivermektin 92%-kal csökkenti a Covid mortalitást, a főbb tanulmányi eredmények szerint – Miért nem hagyják jóvá annak alkalmazását?


[link]



2022. szept. 20. 13:04
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

#9


Tünetek estén, (makacs torokfájás, köhögés, fejfájás, hidegrázás), ha súlyosnak éreztem és megijedtem akkor napi 3*15 mg. (5mg tablettából egyszerre 3szemet, napi három alkalommal). Gyorsan javultak a tüneteim, akkor áttértem a napi 2*10 mg egy hétig.


Ha nagyon sok volt a kovidos körülöttem akkor megelőzésként is szedtem, napi 2*10 mg.

A két év során összesen kb. 200db 5mg tabletta fogyott el.


Ezért nagyon aljas dolognak tartom az ivermectinnel kapcsolatos riogatásokat, mert nagyon sok embert megnyomorított (nem tudtak róla, nem kapható csak külföldről beszerezhető drágán stb.), ráadásul teljesen biztonságos, nem okoz mellékhatásokat, és a kovid vírus variánsokra nagyon jó megoldás. (A feltalálója nem véletlenül kapott 30 évvel ez előtt orvosi díjat).


Természewtesen C és D vitaminokat is szedtem még, nagyon mértékkel, és csak akkor amikor ebből hiányom volt (télen).

2022. okt. 8. 12:48
 12/13 anonim ***** válasza:
Szuper! Köszi. Én már nem is foglalkozom a “hivatalos” tiltásokkal, ajánlásokkal. 15 éve krónikus beteg vagyok, rajtam még orvos nem segített, csak saját magam.
2022. okt. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
10-es, köszi az infót.
2022. okt. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!