Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Átlátszó vizeletem van, mi...

Átlátszó vizeletem van, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Mielőtt írnátok hogy "egészségesen étkezel amiatt" az étkezésem nem változott és egészségtelen dolgokat fogyasztottam de még mindig átlátszó! már napok óta átlátszó és régebben is volt néha néha hogy átlátszó volt de most már napok óta az és kezdek félni! mit tegyek? túlreagálom? tényleg nagy bajom lehet?

2022. okt. 3. 00:50
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Túl reagálod, igen. A tényleg egészséges pisi vízszerű. Alig van szaga vagy egyáltalán nincs és nagyon fakó, szinte átlátszó.


Ha ilyen, akkor elég folyadékot iszol.


Ha erős vagy sötét sárga és a szaga is rendesen érezhető, akkor baj van.

2022. okt. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha túl sokat iszik az ember akkor teljesen átlátszó (mivel szinte csak víz van benne). A normális az egészen halvány sárga, a sötétebb narancs színű kiszáradásra, kevés folyadék bevitelre utal.
2022. okt. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
Az az egészséges ha valahol az átlátszó és a kicsit elszíneződött között van valahol. Ha sárga az a dehidratáltságra és az egészségtelen életmódra utal.
2022. okt. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok vizet iszol és keveset eszel...
2022. okt. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!