Meg fogok halni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A mai nap szemem elé került egy video egy veszett rókaról. Nagyon ijesztő és szomorú volt, ez egy ördögi körbe ment át. Utána olvastam a betegségnek, videókat néztem fertőzött emberekről és állatokról. Eszembe jutott, hogy egy hete szüretelni járunk(észak moi borvidék egy kis falujában) ahol előfordul egy egy őz vagy régebben róka is lehetett erre. Én idióta a szüret közbe lecsipkedtem pár olyan szem szőlőt amin látszódott , hogy madár vagy vad ehetett belőle mert sok szem hiányzott a fürtről. Nagyon rettegek a családom szerint alaptalan mert évtizedek óta csipégetik az emberek a szőlőt szüret közben mosás nélkül a vadak után is. A legnagyobb félelmem az, hogy egy veszett vad nyála rá kerülhetett az egyik szemre és elkaptam a betegséget. Lehetséges ez így? Nagyon felek

2022. okt. 5. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon ritka a nyalkahartyan keresztuli fertozes. Ahhoz serult kell legyen es a veraramba jutnia a virusnak. Szoval ketlem, hogy bajod lesz.
2022. okt. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Ne hipochonderkedj! Teljesen fölösleges rettegés.
2022. okt. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Zcom09 ***** válasza:
93%
A veszettség ma már elég ritka, valamint szinte csak kizárólagosan harapás útján terjed. Ha attól ellehetne kapni hogy egy madár beleevett egy szőlő fürtbe akkor már rág mindenki veszett lenne.
2022. okt. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Annyira kicsi a valoszinusege hogy emiatt kar parazni. Hamarabb fogsz lotto otost nyerni mint emiatt veszettseget kapni.
2022. okt. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%
Haladéktalanul jelentkezz egy pszichológusnál, mert ha nem ezt a totálisan agyament fantazmagóriát találod ki a szőlőnyál okozta halálról, akkor kitalálsz mást, pont ugyanennyire értelmeset. Durva szorongásod van!
2022. okt. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Persze, gondolom te is tudod mire értettem ezt a kérdést utolsó. Koszonom a valaszokat! Igyekszem leküzdeni a betegsegektol való felelmem de ahogy ez a video a szemem elé akadt és kapcsoltam, hogy én meg vadak után csemegeztem egyből ez jött belém és rettegek. Próbálok megnyugodni, de mindig felek tőle, hogy csak a megnyugtatasom végett kapok itt is vagy a családtól olyan válaszokat, hogy nem lesz baj.
2022. okt. 5. 19:00
 7/8 A kérdező kommentje:
Az utolsó az ötös valaszolonak szól akkor meg nem volt több komment.
2022. okt. 5. 19:01
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
Természetesen igen, meg fogsz halni. Csak nem most, és nem ebben a hülyeségben.
2022. okt. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!