Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 3 év után is ki mutatható a HIV?

3 év után is ki mutatható a HIV?

Figyelt kérdés

2022. okt. 11. 22:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
62%

"Ha HIV-vel fertőződsz, akkor életed végéig HIV+ vagy."


Ezt elolvasva neked még mindig nem volt világos, hogy a teszt + lenne?

2022. okt. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Ha megfertőződtél, akkor kezelés híján a vírus most is benned van. Sőt, szinte biztos, hogy az AIDS bizonyos tünetei is kialakultak.
2022. okt. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Lényegében az volt, hogy 3 éve az osztálytársam, fogott egy tűt vagy tollat (nem tudom már melyik volt) és toll mintába mártotta a hegyét és azzal bele véset a kezembe, egy lány név kezdő betűjét, és én hülye hagytam magam amit bánok, és az a gáz hogy nem emlékszem pontosan hogy mással is csinálta e, előttem az osztályba vagy sem. És aggódok, mert rémlik valami hogy másnak is csinálta😔. De persze az pár napon vagy héten el múlt a kezemen tehát nyoma sincs ha ez számít.
2022. okt. 12. 11:24
 14/23 A kérdező kommentje:
Homályos az emlékezetem, nem emlékszem nagyon mi hogy volt már.
2022. okt. 12. 11:25
 15/23 A kérdező kommentje:
Ja és, azt nem tudom hogy az illető HIV volt e. De aggódok hogy lehetséges.
2022. okt. 12. 11:27
 16/23 anonim ***** válasza:
A humán immundeficiencia vírus szerencsére nagyon érzékeny. Nincs esélye, hogy így HIV-et kaphatnál. De ha biztos akarsz lenni benne, menj el egy anonim HIV-szűrésre. Addig is nyugodj meg.
2022. okt. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
16, bocs véletlen rá nyomtam hogy "félig hasznos a válasz" arra akartam hogy hasznos a válasz. Na mind1 köszi a választ🙂
2022. okt. 12. 11:33
 18/23 anonim ***** válasza:
Ti véstek a tollal? És HIV-pozitívokkal jársz egy osztályba? Mi az a "toll minta"? És három évig az égvilágon semmi tünet?
2022. okt. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
86%
Nincs semmi bajod.
2022. okt. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
18. Ez már 3 éve volt, amikor még suliba jártam. De az akkor csak egyszer fordult elő hogy vésett tollal a kezembe az a gyerek. Mert olyan kis lüke voltam hogy hagytam, mert nem tudtam hogy van a HIV vagy bármi fertőzés ami súlyos lehet. (14 éves voltam nem volt eszem...). A "toll minta" úgy értve hogy ki folyatta az a gyerek a tollnak a mintáját, egy pzs-re (papírzsebkendő) és abba bele mártotta a tűt vagy a tollat, nem tudom már melyik volt azok közül, és úgy bele vésett a kezembe, de az pár héten belül nyoma sem lett már. Azt meg nem tudom, hogy ki volt ott HIV+ vagy ki nem. És arra sem emlékszem, mint ahogy föntebb említettem, hogy előttem csinálta e, másnak is. És aggódok ezért nincs e, bajom😔
2022. okt. 12. 20:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!