Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Esetleges covid fertozes utan...

Esetleges covid fertozes utan mennyi ideig mutathato ki a szervezetben az antitest?

Figyelt kérdés
vedettsegi igazolvanyhoz kene, ha egyaltalan kapni ezaltal

2021. aug. 20. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez változó. 1-2 hónapig szinte biztosan. De még lehet fél év múlva is.

De lehet, hogy még tovább is. Mikor megjelentek ezek a patikában kapható gyorstesztek, akkor vettem magamnak is egyet. Aszerint az IGG nekem pozitív volt. Ez elvileg azt jelenti, hogy átestem a fertőzésen. Ami furcsa, mert még az orrom sem folyt a korábban. Aztán 4 hónap múlva csináltattak velem újra egy gyorstesztet, az is ugyan ezt az eredményt adta. Rá úgy 7-8 hónapra mennem kellett rendes PCR tesztre. Az IGM szintem közel 0 volt, az IGG meg 81 asszem. Tehát a pozitív felett még mindig. Ezek a tesztek majdnem 1 évet fedtek le. Ezidőalatt nekem végig kimutatható volt, de úgy, hogy szerintem nem is fertőződtem meg.

2021. aug. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nagyon változó. Fél éven belül szinte mindenkinek kimutatható még, de 1 éven túl alig. A kettő között bármi lehet. Ismerek olyat, akinek 8 hónap után már - lett, meg olyat is, akinek 9 hónap után még bőven+🤷
2021. aug. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 7 hónap után még volt.
2021. aug. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!