Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Állandóan fáradékony , aluszék...

Állandóan fáradékony , aluszékony vagyok , valami nincs rendben. 24 éves vagyok , vitamint nem szedek , ki milyet ajánl , vagy milyet szedtek? Biotech multivitamin esetleg?

Figyelt kérdés

2022. okt. 14. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Alszol?
2022. okt. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Ha normalisan eszel, nem kell vitamin. Legfeljebb elofordulhat, hogy 1-2 kevesebb mennyisegben jut be. Stressz nincs esetleg? Vagy ami stresszt okozhat, de (nem vicc) eszre sem veszed, nem tudatosul? Mozogsz eleget?
2022. okt. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ez van

Miltofer tabletta (azt hiszem jol irtam) ezt akarom kiprobalni mert faradekonysagra nagyon jo

Esetleg nezesd meg nem e vagy verszegeny

2022. okt. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%

3 Maltofer a neve és vashiányra van mivel a vashiány okozhat fáradtságot.

Kérdező Dm Mivolis multivitamin is jó,Supradyn is jó,Biotech is jó.

2022. okt. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vitamintartalmuk felszívódik ezeknek, ásványi anyag tartalmuk meg nem. Béres cseppet szedj és alaphangon napi 4000 NE D3-vitamint.
2022. okt. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj háziorvoshoz, csináljon vérképet - vas is legyen benne. Vérszegénységnek hangzik.
2022. okt. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én régen Spártai multivitamint szedtem,most Gal+-ot.Onnan ismered meg a jó multivitamint,hogy nem 1-2-300%-ban tartalmazza az adott vitaminok,ásványi anyagok napi ajánlott referenciatömeg mértékét,hanem 500-1000-1500% vagy annál is nagyobb arányban,és nem napi 1-2 tabletta,hanem több kapszula,mert így hasznosul jobban.Bár nem feltétlenül olcsó,ez a gal+ multivitamin pl 10ezer felett van,de ez az,ami érezhető javulást hozott,bár nekem inkább a túlzott étvágyam leküzdésében volt segítségre szükségem.

A fáradtság kivizsgálására javaslok egy magánorvosi/laboratóriumi vizitet,mert a háziorvosok az ilyen panaszokra tojnak vastagon általában.Pajzsmirigy hormont,vast és D-vitamint mindenképp kérj.

Én is baromi fáradékony voltam régen,aztán a TSH-ból kiderült,hogy pajzsmirigy alulműködésem van,de amikor azt kezeltettem,elmúlt.De gondolom azért lehet más oka is,én tényleg egy jó multivitaminnal és magánlabornál kezdeném,pl Synlabnak vannak jó csomagajánlatai.

2022. okt. 20. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell ehhez magánlabor,elmész háziorvoshoz elmondod mi bajod és hogy ebből kifolyólag szeretnél teljeskörű labort csináltatni.
2023. márc. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!