Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Staphylococcus-om van, az...

Staphylococcus-om van, az normális ha minden tejes dolog után elkezdek erősen köhögni?

Figyelt kérdés

Szóval egy jó hosszú ideje van köhögésem, minden évszakban, még ha nem is vagyok megfázva, allergiás sem vagyok. Ezért elmentem mintát vetetni, és kiderült, hogy staphylococcus baktérium van a torkomban. Néha nagyon durva tud lenni az ez által kiváltott köhögés. Az orvos írt fel egy gyógyszert (nem antibiotikum), a neve Broncho-Vaxom. Most vagyok túl az első "szedési fázison", 10 napig kell szednem, utána 20 napig nem, és ezt 3x kell megismételni.


A szedése alatt fokozatosan el is múlt, de azóta bármennyiszer tejes dolgot fogyasztok, erőteljesen rámtör és nem múlik el 1-2 napig. Úgy látszik a tejben is megvan ez a baktérium. Lehet bármi bajom ebből? Tapasztalatok olyanoktól, akiknek volt ugyanilyen légzőszervi gondja?


Az a gond, hogy a pulmonológiára kértem már időpontot, de örökké van az az időpont.



2022. okt. 18. 23:27
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez inkább tejallergiának tűnik. Addig ne diétázz, amíg az orvos nem látott, mert a diéta az allergiavizsgálat eredményét befolyásolhatja.
2022. okt. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!