Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szombatig egy ilyen betegségbő...

Szombatig egy ilyen betegségből meg tudok valahogy gyógyulni?

Figyelt kérdés
Tegnap kezdődött torokfajassal, orrfolyassal és hasmenéssel, bar nem is igazán hasmenés mert csak 2x volt székletem, de az vizes. Neocitrant ittam, torokfertotlenitot szopogattam, könnyű ételeket ettem, sokat pihentem. Mára a torokfajas enyhult, az orrfolyas tegnap is enyhe volt es ugy is maradt, 1x volt ma szekletem, ami mar formált volt csak lazább es bűzösebb, mint máskor. Szombaton esküvőre vagyok hivatalos. Van ra esély, hogy addig meggyógyuljak?
2022. nov. 10. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sok C vitamin, neo citran, sok folyadék, sok pihenés. És igyál sok Colát, és háztartási kekszet és krumpli pürét. Ezek megfogják a székletet.
2022. nov. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy covidos, akkor jobban leszel szombatig. Pihenj, forró mézes, citromos tea. Septofort, orrcsepp, c. Vitamin. Vegyél be széntablettát, az rendbe tesz, és jó valami probiotikum is.
2022. nov. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nem hiszem, hogy covid, voltam mar es egybol tudtam, hogy az az, annyira más volt... Persze tudom, hogy van a covidnak is mindenféle változata már.
2022. nov. 10. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!