Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nehezíti a betegségből való...

Nehezíti a betegségből való kigyógyulást az, hogy mentálisan is rossz állapotban vagyok?

Figyelt kérdés
Amúgy is elegem van az egész életemből, de most hogy beteg vagyok, már jó ideje nem akar teljesen elmúlni, most főleg. Mert nem elég hogy van ez a fertőzéses betegség, még mentálisan is tök sz*rul vagyok. Nem számíthatok senkire, senkit se érdeklek. Egy állítólagos haverom van de úgy látom felőle meg is dögölhetek akár, nem is reagál arra általában ha keresem. Nagyon elegem van ebből az egyedüllétből, csak magamra számíthatok senki másra. Ez a rossz mentális állapot hátráltatja a betegségből való kigyógyulásomat?
2015. dec. 17. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképp. Nekem a sok munkahelyi stressz miatt nem múlt el a betegségem, a doki D3-at írt fel. Lehet recept nélkül is kapni, de ez a receptre kapható erősebb, extra mód feldobta a hangulatom, és azzal napok alatt meggyógyultam, pedig már ott jártam, hogy ki se kelek többet az ágyból. Sőt, az energiaszintem is úgy megugrott, hogy magamra sem ismertem.
2015. dec. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ilyenkor derül ki ,hogy ki az igazi barát. Attól ,hogy fertőző beteg vagy telefonon még felhívhatnának. Mielőbbi gyógyulást neked!!
2015. dec. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!