Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek lehet ebből az...

Szerintetek lehet ebből az hogy összekeveredett a vérünk és lehet bajom tőle??!

Figyelt kérdés
Történt ma, hogy barátnőmet kényeztettem az ujjammal, csak ő épp még menstruált és véres lett az ujjam. Ettől beparáztam, hogy mivan ha bejutott a vére az én vérembe. Nagyon megijedtem és még mindig megvagyok emiatt. Jelenleg most van egy kis hőemelkedésem, de már ezt párnapja érzem, hogy beteg leszek/vagyok szóval remélem csak amiatt és nem emiatt. Az ujjam egyébként nem sebes, de egy kis bőr leválásom lehetett épp. Nagyon parázom.. Kérlek segítsetek.. Olvastam egy csomószart de konkrét egyik sem volt csak az hogy ha két vér keveredik akkor.. le sem akarom írni..

2022. nov. 12. 21:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ég világon semmi bajod nem lesz! Ha véletlenül megharapod a száját és na bumm vérzik picit vagy valami attól sem lesz semmi bajod. Vér keveredést nem így értik. Nyilván ha más inzulinostűjével megszúrod magad, vagy ha valaki fertőző beteg,oké,de így.. úristen
2022. nov. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Azta..neked sem szabadni még szexuális életet élni
2022. nov. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az a vicces, hogy jártam már így.. voltam így más lánnyal, de akkor még nem voltam ilyen. Pár hónapja pánikolok mindentől sajnos. Az iqossal rakom ezt egy kalapba mert azóta vagyok így hogy az iqos okozta nehézlégzés után lettem egy nagyobb pánikrohamom... és azóta mindentől félek.. 21 éves vagyok amúgy.. sajna ez van most
2022. nov. 12. 21:48
 4/12 A kérdező kommentje:
1 kommentelő válaszát rendkívül köszönöm, sajnos nagyon félek ezektől jelenleg.. hiába tudom, hogy hülyeségek mert egyébként logikus gondolkozású embernek tartom magam.. de most nagyobb a félelmem és elviszi a logikamat ilyenkor.. és brutális mi történik most velem aki eddig semmitől sem félt :D
2022. nov. 12. 21:50
 5/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Nyugodj meg! Máskor inkább szexeljetek egy jót! Amúgy valahol nem hülye kérdés annyira,mert más vére,de más ha pl utcán egy autóbalesetnél segítenél..ott énis paráznék..de mi voltunk már úgy,hogy megvolt és úgy voltunk együtt,azóta is élünk! :D
2022. nov. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tudom de nekem rossz szokasom ez a googleba rakeresek dolog es eldonek kihoz ilyeneket hogy verrog keletkezhet abbol hogy a bejutott ver kicsapodik, mert az en verem tamadokent veszi ha nem jo a vercsoport.. szoval instant para es izzadas meg minden jott egybol
2022. nov. 12. 22:03
 7/12 anonim ***** válasza:
Huh..igyál meg valamit, és ne nézegess ilyeneket a googleba..hasznos segítség,a barátod,de inkább felejtsd el! Mivel került volna be ugyan a véráramodba?! Intravénásan bekented magadnak?
2022. nov. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Akár egy hajszál eren keresztül? De legyen igazad
2022. nov. 12. 22:16
 9/12 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha nem olvasgatnál a neten tünetekről, diagnózisokról, ha ilyen parás vagy, mert beképzelsz magadnak mindenféle halálos betegséget. Semmi bajod nem lesz, menj inkább futni egyet a levegőre.
2022. nov. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vérzett az ujjad, akkor hogy a fenébe keveredhetett volna össze a véretek, neked sürgősen pszichológus kellene.
2022. nov. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!