Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Orrból áradó bűz? Mitől lehet?

Orrból áradó bűz? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Biztos mindenki tapasztalta már a környezetében néhány emberen ezt a szúrós bűzt ami az orrából jön. Azt olvastam róla, hogy akiből jön nem is tud róla, mert ő nem érzi, tehát csak a környezet "szenved". Valakinek erről infója?? Hogyan védekezhetünk ellene?
2022. nov. 24. 13:35
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Orrból? Felénk legfeljebb szájszaguk van az embereknek.
2022. nov. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
fika kommandó
2022. nov. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tapasztaltam, pedig olyan szagokat szoktam néha érezni, hogy elhányom magam.
2022. nov. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Gennyes arcüreg gyulladástól lehet.

Elsősorban a betegséget kell kezelni.

Sajnos gyerekeknél is előfordulhat.

2022. nov. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, hogy ha valakivel beszélgetsz és büdöset érzel, akkor honnan tudod beazonosítani hogy az az orrából jön.

Mert lehet hogy én is beszélgettem már ilyen emberrel, de ha valakin büdöset érzek, abszolút nem tudom hogy melyik lyukából vagy részéről jön a bűz, így soha nem merült fel bennem hogy valakinek büdös lehet az orra.

2022. nov. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az orrából?? Én nem tartozom a biztos mindenkibe, mert abszolút nem tapasztaltam ilyent.
2022. nov. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha csukott szájjal áll előtted, orrán veszi, fújja a levegőt egy ápolt igényes ismerősöd akkor nem nehéz kitalálni. És amit még megfigyeltem, hogy időszakos. Valakinél érzem az egyik nap, utána hónapokig nem, majd ismételten 1-1 napra.
2022. nov. 24. 15:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kell fél méterre állni tőle és szagolgatni ahogy szuszog. :Dez szerintem bármitől ldhet ami csípős, kolbás, hagyma, paprika
2022. nov. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miről beszélsz. Én háromféle bűzről tudok emberrel kapcsolatban:

1. Ha valaki nem fürdik.(orrfacsaró tud lenni, főlehg

2. Ha valaki dohányzik (annak van egy sajátos szaga).

3. Ha valakinek büdös a szája (szájszag).

2022. nov. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!