Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha a barátomnak hasmenos...

Ha a barátomnak hasmenos vírusa volt akkor biztos, hogy én is elkaptam?

Figyelt kérdés
Tegnap együtt aludtunk és reggeltol délutánig 4x ment a hasa, picit emelygett, de tudott enni, és estére már jól is volt. Én nagyon felek a hányástól és attól félek, hogy hanyos hasmenos vírusa volt, csak erősebb a gyomra és ezért nem hányt. Biztos, hogy én is beteg leszek?
2022. dec. 3. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, immunis vagy-e rá. Az is lehet, hogy csak elcsapta a hasát.
2022. dec. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, erre is gondoltam, mert hajlamos rá, csak a tesója is beteg volt, de neki is csak hasmenése volt, hányni nem hányt. Es emiatt gondoltuk, hogy vírus. De ha valami komolyabb lett volna, szerintem rosszabbul lett volna. Tényleg nem is volt rosszul se, csak az a 4 hasmenes, de ugyanúgy benyomott egy hatalmas adag vacsorát aznap este már és semmi baja nem volt mar utána.
2022. dec. 3. 12:15
 3/4 anonim ***** válasza:
szex volt?
2022. dec. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Volt, de szerintem ezesetben már mindegy, hogy mit takar a testi kontakt, eleg, hogy bárhogy is erintkeztunk.

Azóta nekem is volt lazább székletem, meg emelygek, de ez kb abban a pillanatban elkezdodott, ahogy megtudtam, hogy beteg lett, mert emetofobiam van (rettegek a hányástól). Szóval simán lehet, hogy bebeszélem meg az idegességtől

2022. dec. 3. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!