Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Volt mostanaban valaki Covidos...

Volt mostanaban valaki Covidos? Mik a tünetei?

Figyelt kérdés
Nem tudok róla, hogy lett e iden új variansa a cocidnak, más tünetekkel, ezért érdekel.

2022. dec. 21. 21:19
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Covidnak*
2022. dec. 21. 21:19
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Omikronnak vannak különböző variánsai. Én augusztusban voltam, egyáltalán nem volt durva. Most a nagyon erős torokfájast mondják sokan. Nekem az egyáltalán nem volt és nem is köhögtem. Első 2 nap kis láz (39 alatt gyógyszer nélkül), éjjel nagyon erős izom és ízületi fájdalom, valamint derékfájás. Ez volt a legrosszabb rész. 3.nap pár óra hátfájás este. Utána semmi. 5.-7.nap orrdugulás, enyhe orrfolyás. Az orrdugulástól néha bedugult a fülem is, akkor néha szédültem egy kicsit, de ezek egyáltalán nem voltak vészesek, minimális. Ami végig volt és még utána is, az a fáradtság. Mondjuk én nem vagyok oltva.
2022. dec. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Én most gyógyultam meg.

Torokfájással kezdődött, de csak enyhén, nem volt durva. Aztán elkezdtem köhögni, illetve berekedtem, aztán teljesen elment a hangom. Volt egy nagyon kicsi hőemelkedésem, de tényleg kicsi, 37.2 fölé nem ment. Aztán bedugult az orrom, majd másnap pedig konkrétan egy csomag zsepit elhasználtam, úgy folyt az orrom. Aztán egyre enyhültek a tünetek, végül elmúlt. Összességében én jól viseltem, nekem gyengébb volt egy náthánál. Mondjuk én kétszer vagyok oltva, és elég erős az immunrendszerem.

2022. dec. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
76%
Nem 100szazalek de valoszinuleg covid és az, hogy nagyon durván elhúzódik az egész és sehogy se tudok kilábalni belőle :(
2022. dec. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%

#4! Egyáltalán nem biztos. Én 2 hónapja megfáztam, 100%, hogy nem covid volt és 3 hétig tartott. A köhögés még utána is megmaradt, egészen addig, amíg most 1 hete meg nem fáztam újra. Nekem mondjuk a köhögés az első náthámtól mindig végig kíséri az egész telet, de ez a 3 hetes most nem csak köhögés volt. Többektől hallottam/olvastam most ilyen elhúzódó nátha vírusról, ami nem covid volt. (Mint írtam, a covidom meg tokkal-vonóval 1 hét alatt lezajlott.)

#2

2022. dec. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%
Nemtudom mi ez de nagyon ronda
2022. dec. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2022. dec. 22. 22:37
 8/18 anonim ***** válasza:
48%

Én az ellenszert használom. Nincs oltásom, nincs ellenanyagom, nem használok maszkot, amikor tünetekkel rendelkező kovidosokkal találkozom akkor sem és nem tudok megfertőződni és nem tudok másokat sem megfertőzni, ha használom az ellenszert.

Ellenszer nélkül nem ez lenne.

OGYI13376

Sok embernek adta vissza a szaglását és ízlelését

2022. dec. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Erős,nehezen mùlò fejfájás, bőrfájdalom,köhögés
2022. dec. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
8 mi ez amiről ìrsz ?
2022. dec. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!