Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Háziorvos csinál Covid-tesztet...

Háziorvos csinál Covid-tesztet, ha gyanús, hogy azt kaptam el?

Figyelt kérdés
Vagy ezt már mindenkinek maga kell intéznie és fizetnie?

2022. dec. 30. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
A UK-ben lehet venni tesztet a gyogyszertarban. Magyarorszagon nincs ilyen lehetoseg?
2022. dec. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Vegyél tesztet a patikában.
2022. dec. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#1! De van,pont ezért kérdezi. Minek költene rá, ha ingyen megcsinálják?

Kérdező! Ez nagyon orvos függő. Az enyém pl.covid gyanúval még mindig csak távgyógyít, nem hogy még teszteljen. Van, aki meg az első tüsszentésnél teszttel kezd (ez a ritkább.)

2022. dec. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hat akkor ezt szerintem a haziorvostol kene megkerdezni, az a biztos.
2022. dec. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is azt csinálja amit az 1 esé.Ezért fizetjük a Tb -t
2022. dec. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tudom hogy patikákban vehető. (Amúgy hány Ft?)


De nem, nem akarok venni. Engem még covid miatt soha orvos nem vizsgált, de tulajdonképpen más miatt se, gyerekkorom óta. Ellenben több évtized alatt nagyon sokat fizettem már be a tb-be... Fogászatra is kénytelen vagyok magánhoz járni.

Más egy tüsszentés után az egészségügy idejét, kapacitását nyúzza, én mindig gyógyulok magam..

De most más, érzem, a dolog súlyosabb...


Szóval nehogy már egy covid teszten is spóroljanak. El fogok menni, de szeretnék előre tájékozódni. Csak ezért a kérdés..

2022. dec. 30. 17:28
 7/7 anonim ***** válasza:
És mit kezdesz majd az információval?
2022. dec. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!