Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Antibiotikumot szedek masfél...

Antibiotikumot szedek masfél hete, de olyan mintha lenne valami a nyelocsovemben. Mi lehet ez? Es mit tudok tenni, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Elorre is bocsi, hosszu lesz, hogy ertsetek.

Kb 1 honapja kezdodott egyik percrol a masikra fejfajas es szedules, de erosen... HO nem rendelt igy mentem az SBO ra (azt hittem osszeesem) ott megvizsgaltak, CT. Csinaltak majd hazakuldtek, bo folyadek es pihenessel.. 1 het utan visszamentem hogy ez nem hatott, valtozatlan a helyzet... elkuldtek ful-orr gegeszhez aki megnezte az elozo heti papirjaimat ahol a CT kimutatott eggyoldali arcureg gyulladast..

Augmentin Duot kaptam, Nasonex orrsprayt es Cetirizin tablettat. Nem javult.. vissza SBO. Ujabb rosszullet. 2 hetig 2-3 naponta mentem eredmemytelenul. Masik ful orr gegesz megnezte, egy gyulladt fog volt a hibas.. hetfon azonnal kihuztak. Serdan F-O gegesz azt mondta nem kelll tobb Augmentin, de a Háziorvos kiirt megeggyet. Szedem. Mellé mézes Tea, infralámpa, rengeteg folyadék.. de jobb orrom belülről teljesen vörösbe van dagadva, fülem 1 hete bedugulva enyhén, és másfél hete olyan mimtha egy akármi lenne a nyelőcsövembe, ami hol előjön, hol elmúlik... ez mi lehet? Mit tudnék vele csinálni? És meddig tart ez még?! (Szédülés, fejfájás foghuzas utan elmult) tanacsokat megkoszonnem, mert a dokik mar nem nagyon foglalkoznak vele...


2023. jan. 8. 00:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez eleg komolynak hangzik ahhoz, hogy laikusoktol kerj itt tanacsot, ne hagyd magadat, igenis kezeljenek rendesen, azert van a nevuk elott a dr.

Latod igyis meddig kellett menned, mire bebizonyitottad az igazad es eszrevettek hol a bibi. Szerintem tovabbra is arcuregyulladasod van. A masikra otletem sincs, lehet be van gyulladva a torkod is, felsoleguti valami lehet….

2023. jan. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó lenne visszamenned az orvoshoz mert a balteriális fertőzések elég komoly károkat tudnak okozni az ember szervezetében, ráadásul ha nem hatott a gyógyszer ennyi idő után sem akkor lehet valami mást kellene felírni.
2023. jan. 8. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Orvosoknak jeleztem, hogy a fejfájás, szédülés elmúlt, de ezek vannak. Azt mondták, hogy idő kell a gyógyszer hatásának. (Hétfőn húzták a fogam, szerdán voltam f-o gégésznél, csütörtökön HO nál) azt mondják, hogy előtte a gyulladt fog miatt nem tudott hatni az antibiotikum. Lassan 1 hónapja nem dolgozom a betegség miatt és van 2 ,,pici,, gyermekem is, szeretnék végre jól lenni, mert nekik egy egészséges boldog anyukára van szükségük nem egy betegségen idegeskedőre..
2023. jan. 8. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!