Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Köhögéstől izomláz? Jobb...

Köhögéstől izomláz? Jobb oldalt mell alatt és már át sugárzik a lapocka felé is.

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban már 2x kaptam antibiotikumot meg sok sok gyógyszert.

Elsőnek egy mandula gyulladással kezdődött.(erre kaptam antibiotikumot)

Ez elmúlt és Pár napra rá megfázás féle amiből kialakult a köhögés. Szerdán kaptam egy 3db-os antibiotikumot. Tegnap vettem be az utolsót. De még mindig néha ingerel a köhögés (szakad fel és sárga volt a köpet)

De próbálom vissza fogni a köhögést mert annyira szúr fáj a mellem alatt már 2 hete és már pár napja átsugárzik a hátamra/lapocka felé is... Kegyetlenül fáj.

Mozgás és nyomás hatására is..


Ez izom fájdalom lehet ugye? Cataflam-v írta ki a doki de ez sem használ, ugyan úgy fáj :/



2017. dec. 30. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:
becsípődött egy idegszálad. Próbáljd meg húzódszkodni stb lehet hogy segít, amúgy a köhögést ne fogd vissza azt nem szabad annak a köpetnek kikell ürülnie
2018. jan. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kaptál légmellet? Az szúr így.
2018. febr. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!